🚨 اخبار ارز دیجیتال

XRP در یک روند نزولی است زیرا دارایی های رمزنگاری برای ۴ هفته متوالی خارج می شوند

سولانا در این هفته با ادامه جریان خروجی بیت کوین به ستون خروجی سقوط کرد.

خروجی دارایی‌های ارز دیجیتال در هفته از ۳ تا ۹ سپتامبر بالغ بر ۵۹.۳ میلیون دلار بود که خروجی فعلی آن برای چهارمین هفته متوالی به ۲۴۹ میلیون دلار رسید.

بیت کوین هفته گذشته معاملات گسترده ای را تجربه کرد، با خروج ۶۸.۹ میلیون دلاری که با ۱۵.۲ میلیون دلار ورودی کوتاه بیت کوین و ۷۰۰۰۰۰ دلار ورودی از XRP جبران شد.

به گفته CoinShares، مقررات و عدم اطمینان بازار مالی مقصر این زنجیره هستند.

“ما بر این باوریم که نگرانی‌های نظارتی ادامه دار برای طبقه دارایی و تقویت اخیر دلار محتمل‌ترین دلایل هستند. حجم معاملات نیز به میزان قابل توجهی کاهش یافت، ۷۳ درصد نسبت به هفته قبل. حجم معاملات در هفته فقط ۷۵۴ میلیون دلار بود.”

هفته گذشته نیز به بازی اخیر سولانا پایان داد. سولانا پس از اینکه کوین‌شیرز پیشنهاد داد که این آلت‌کوین محبوب‌ترین آلت‌کوین در بین سرمایه‌گذاران است، خروجی‌های ۱.۱ میلیون دلاری را تجربه کرد، با مجموع ورودی‌های ۱۴.۱ میلیون دلاری در ۹ هفته.

اتریوم نیز در این هفته جریان خروجی را تجربه کرد و مجموع ۴.۸ میلیون دلار آن نسبت به بیت کوین بسیار کمتر بود. CoinShares با خروجی‌های سالانه ۱۰۸ میلیون دلاری، آن را «کم‌ترین دارایی دیجیتالی محبوب در میان سرمایه‌گذاران ETP در سال جاری» نامید.

سس: سهم سکه.

از نظر جغرافیایی، تنها برزیل ورودی متوسط ​​۱۰۰۰۰۰ دلاری را ثبت کرده است. آلمان، کانادا و ایالات متحده به ترتیب با خروجی ۲۰، ۱۷.۶ میلیون دلار و ۱۲.۳ میلیون دلار پیشتاز این فعالیت بودند.

سوئیس و سوئد نیز خروجی قابل توجهی را تجربه کردند که اولی ۷.۴ میلیون دلار و دومی ۲.۳ میلیون دلار دیگر از دست دادند.

تحلیلگران متخصص پیش بینی می کنند که ضعف بیت کوین ادامه خواهد داشت و برخی پیش بینی می کنند که بیت کوین تا ۲۰۰۰۰ دلار کاهش خواهد یافت. این احساسات منفی می‌تواند به جریان‌های خروجی بیشتر کمک کند، زیرا به نظر می‌رسد معاملات چهار هفته‌ای کنونی نشان می‌دهد که بعید است آلت‌کوین به هیچ وجه جریان‌ها را نامتعادل کند.

مربوط: “احتمال” دابل تاپ تایید شد – ۵ چیز که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

نویسنده: Tristan Greene
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا