🚨 اخبار ارز دیجیتال

ETF بیت کوین با ۶۳۱ میلیون دلار ورودی در ۲۴ ساعت افزایش یافت: جزئیات در داخل

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ETF های بیت کوین شاهد افزایش قابل توجهی در فعالیت های سرمایه گذاری با ورود قابل توجه ۶۳۱ میلیون دلاری در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند. طبق داده‌های BitMex Research، هشت ETF بیت‌کوین در مجموع ۱۲۷۳۶ بیت کوین در این دوره جمع‌آوری کردند که نشان‌دهنده افزایش قابل توجه علاقه سرمایه‌گذاران است.

پیشتاز این هزینه، iShares Bitcoin Trust IBIT است که توسط BlackRock مدیریت می شود، که ۹۹۴۹.۳ بیت کوین به ارزش نزدیک به نیم میلیارد دلار را تضمین کرد. پس از آن، Fidelity به ارزش ۱۶۳.۶ میلیون دلار، ۳۳۰۱.۳ BTC به ETF FBTC خود اضافه کرد.

اما در میان این افزایش، Grayscale کاهشی در دارایی های خود ثبت کرد و ۱۴۶۹.۴ بیت کوین معادل ۷۲.۸ میلیون دلار کاهش داد.

تسلط iShares Bitcoin Trust در چشم انداز ETF همچنان مشهود است و در حال حاضر ۱۰۵۲۱۸.۳ بیت کوین به ارزش ۴.۶۹ میلیارد دلار در اختیار دارد. از نظر دارایی، صندوق بیت کوین Wise Origin Fidelity با ۷۶۷۳۶.۲ بیت کوین در رتبه بعدی قرار دارد، در حالی که بیت وایز بیت کوین ETF با ۱۸۹۰۹.۶ بیت کوین در پرتفوی خود در رتبه سوم قرار دارد.

اعداد در حال افزایش است

این هجوم سرمایه گذاری همزمان با افزایش قابل توجه عملکرد بازار BTC است. قیمت ها امروز بیش از ۶.۱ درصد افزایش یافته و به بالاترین سطح محلی ۵۱۶۸۶ دلار رسیده است. مدیر عامل CryptoQuant در اوایل این هفته پیشنهاد کرد که اگر فشار خرید از ETF های بیت کوین در سطوح فعلی ادامه یابد، بیت کوین می تواند امسال تا ۱۱۲۰۰۰ دلار افزایش یابد.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

این افزایش در جریان ورودی، بر پذیرش جریان اصلی و اعتماد سرمایه گذاران به بیت کوین و ابزارهای مالی مرتبط با آن تأکید می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا