اخبار ارز دیجیتال

ETF های بیت کوین تنها در سه روز ۱۰ میلیارد دلار معامله کردند، رهبران ریپل و هدرا برای چت پیشگامانه ملاقات کردند، رابینهود میلیاردها دلار به SHIB اضافه کرد: خلاصه اخبار کریپتو از U.Today

با سه خبر برتر روز گذشته U.Today، هیچ اتفاقی را در دنیای ارزهای دیجیتال از دست ندهید.

بیت کوین ETF: 10 میلیارد دلار فقط در سه روز معامله شد

در توسعه چشمگیرETF های بیت کوین تنها در یک دوره سه روزه ۱۰ میلیارد دلار حجم معاملات را تجربه کردند. به گفته تحلیلگر ETF X post جیمز سیفارتجایگاه پیشرو متعلق به Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) با حجم کل بیش از ۵ میلیارد دلار است و پس از آن iShares Bitcoin Trust (IBIT) و Fidelity Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC) به ترتیب با ۱.۹۹۵ میلیارد دلار و ۱.۴۶۸ میلیارد دلار قرار دارند. این افزایش در معاملات نشان می‌دهد که هم سرمایه‌گذاران نهادی و هم سرمایه‌گذاران فردی راحت‌تر به تجارت بیت کوین با وسایل سرمایه‌گذاری سنتی می‌پردازند. پست سیفارت مورد توجه یکی دیگر از تحلیلگران ETF قرار نگرفت. اریک بالچوناسحجم معاملات ETF های بیت کوین را با تمام ETF های راه اندازی شده در سال ۲۰۲۳ مقایسه کرد. با رسیدن ETF های جدید به حجم کل ۴۵۰ میلیون دلار، بازار ETF بیت کوین با حاشیه قابل توجهی از آنها پیشی گرفته است. این جلد را بالچوناس «دیوانه» می نامند.

Ripple با Hedera: گفتگوی پیشگامانه رهبران Crypto ملاقات می کند

مکس واکر-ویلیامز، بنیانگذار آزمایشگاه اتوپیا، اخیراً به اشتراک گذاشته شده در پلتفرم X توسط او انجام شد ملاقات براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل و یکی از بنیانگذاران هدرا، دکتر. با لیمون برد. دو رهبر شرکت برای بحث در مورد آینده صنعت ملاقات کردند. این جلسه نقطه عطف قابل توجهی برای فضای ارزهای دیجیتال است زیرا پتانسیل همکاری و ادغام بیشتر در صنعت در حال ظهور را نشان می دهد. در طول مصاحبه، واکر-ویلیامز این دو شخصیت برجسته را گرد هم آورد تا در مورد پتانسیل رو به رشد همکاری در صنعت صحبت کنند. گارلینگ هاوس به نمایندگی از ریپل بر اهمیت این همکاری ها تاکید کرد و گفت: “ما مطمئن خواهیم شد که شروع به صحبت در مورد اینکه آیا می توانیم همکاری کنیم یا خیر.” قبل از آن، بیرد گفت که از چت کردن در مورد توکن سازی در شبکه رسانه اجتماعی X بسیار لذت می برد.

رابینهود میلیاردها دارایی شیبا اینو (SHIB) را اضافه می کند

بر اساس داده های ارائه شده توسط Arkham Intelligence، به نظر می رسد که رابین هود اخیرا توکن های شیبا اینو بیشتری را به دارایی های خود اضافه کرده است. لولا (@CryptoLollla) علاقه مندان به SHIB توجه را به خود جلب می کند در آخرین پست های X بر اساس داده‌های Arkham Intelligence، ذخیره‌سازی Shiba Inu رابین‌هود در ۲۴ ساعت گذشته میلیاردها SHIB افزایش یافته است. در ۱۶ ژانویه، لولا به اشتراک گذاشت که دارایی های کیف پول رابینهود از تقریباً ۳۵ میلیون SHIB به ۳۶.۴۵۴ تریلیون SHIB افزایش یافته است و با پیوست کردن تصاویری از وب سایت Arkham Intelligence، سخنان خود را تأیید کرد. دیروز، موجودی SHIB رابینهود به ۳۶.۶۸۴ تریلیون SHIB رسید. این بدان معناست که تقریباً ۲۳۰ میلیارد توکن SHIB در روز گذشته اضافه شده است. با این حال، تا زمان نگارش این مقاله، این رقم اندکی کاهش یافته و در حال حاضر به ۳۶.۶۵۶ تریلیون SHIB رسیده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا