اخبار ارز دیجیتال

ETF های بیت کوین ناهار طلا می خورند، نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» کیوساکی توضیح می دهد که چرا او مالک بیت کوین است، سامسون موو می گوید که قیمت بیت کوین احتمالاً سهموی خواهد داشت: خلاصه اخبار کریپتو توسط U.Today

این سه خبر مهم روز قبل است که توسط U.Today برای شما آورده شده است.

صندوق های ETF بیت کوین در حال خوردن ناهار طلا هستند

همانطور که می بینید نمودار فعلی ارائه شده توسط JP Morgan، بیت کوین در حال حاضر ناهار طلا را می خورد پس از راه اندازی ETF های بیت کوین مورد انتظار. نمودار یک جریان قابل مشاهده به صندوق های بیت کوین را نشان می دهد، در حالی که یک جریان خروجی همزمان به صندوق های ETF طلا را نشان می دهد. این روند نشان می دهد که سرمایه گذاران شروع به ترجیح دارایی های دیجیتال بر پناهگاه های سنتی کرده اند. در مدت زمان کوتاهی، ETF های بیت کوین ۲۷.۵ میلیارد دلار انباشته شده اند که از ETF های نقره پیشی گرفته اند و هدفشان فراتر از ۹۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری در ETF های طلا است. ETF های بیت کوین نه تنها به محض ورود به بازار، شکل جدیدی از سرمایه گذاری را آغاز می کنند، بلکه به طور مستقیم شهرت طولانی مدت طلا را به عنوان ذخیره ارزش به خطر می اندازند، و نمودار جی پی مورگان این تغییر را برجسته می کند.

کیوساکی نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر» در نهایت توضیح می دهد که چرا مالک بیت کوین (BTC) است.

به زودی x پسترابرت کیوساکی، گورو مالی و نویسنده پرفروش “پدر پولدار، پدر فقیر” دلیل را توضیح داد پشت سرمایه گذاری قابل توجه بیت کوین کیوساکی توضیح داد که او بزرگترین ارز دیجیتال را محافظت در برابر “سرقت ثروت ما” می داند که توسط نهادهایی مانند فدرال رزرو، خزانه داری و بانکداران وال استریت سازماندهی شده است. به گفته نگارنده، این موسسات از طریق تورم، مالیات و دستکاری ارزش سهام از ارزش پول سنتی سود می برند. به همین دلیل، کیوساکی ویژگی های غیرمتمرکز و ضد تورم بیت کوین را بر ابزارهای سرمایه گذاری سنتی مانند سهام، اوراق قرضه و پول فیات ترجیح داد.

قیمت بیت کوین احتمالا سهموی خواهد داشت: سامسون مو

سامسون مو، مدیرعامل Jan3 اخیراً به دلیل موضع صعودی خود در مورد بیت کوین در مورد بیت کوین شناخته شده است دیروزMow بار دیگر دیدگاه های خوش بینانه خود را در مورد قیمت BTC در شبکه های اجتماعی اعلام کرد و این بار این کار را انتخاب کرد. از طریق یک سینه. او متنی را به تصویر اضافه کرد تا توجه را به سرعت انباشت بیت کوین توسط شرکت های صادرکننده ETF بیت کوین پس از عرضه محصولات جدیدشان جلب کند. این الگو می‌گوید: «غیرممکن است که ETF‌ها با این نرخ به انباشته شدن ادامه دهند، بدون اینکه قیمت سهمی‌وار شود.»


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا