اخبار ارز دیجیتال

پومپلیانو می گوید: ETF های بیت کوین رکورد ۳۰ ساله را در ماه اول معاملات شکستند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ETF های بیت کوین رکورد جدیدی را در وال استریت ثبت کردند
  • وال استریت شروع به اضافه کردن بیت کوین به تمام ETF های خود خواهد کرد

در جریان حضور اخیر خود در نمایش Squawk Box CNBC، آنتونی پمپلیانو، سرمایه گذار VC، بیت کوینر و کارآفرین در مورد بیت کوین و ETF های بیت کوین صحبت کرد. آنها یک ماه پیش، در ۱۱ ژانویه، پس از تایید بسیار مورد انتظار کمیسیون بورس و اوراق بهادار راه اندازی شدند. رئیس جمهور گری جنسلر

پمپلیانو (که در جامعه ارزهای دیجیتال با نام Pomp شناخته می شود) خاطرنشان کرد که وال استریت نه تنها بیت کوین را دوست دارد، بلکه آن را دوست دارد. وی همچنین خاطرنشان کرد که ETFهای نقدی که اخیراً راه اندازی شده اند، رکوردی را در تاریخ چنین دارایی هایی به ثبت رسانده اند.

ETF های بیت کوین رکورد جدیدی را در وال استریت ثبت کردند

پومپلیانو در مورد ETF های بیت کوین به برخی از داده های تاریخی مهم اشاره کرد. وی بیان کرد که در ۳۰ سال گذشته ۵۵۰۰ راه اندازی ETF وجود داشته است. اما فقط ETF های بیت کوین نقطه ای توانسته اند تمام ETF هایی را که قبل از آنها راه اندازی شده بود شکست دهند. هیچ یک از صندوق های قابل معامله قبلی در ماه اول فعالیت نتوانستند ۳ میلیارد دلار ورودی دریافت کنند.

او با به اشتراک گذاشتن اینکه ETF های بیت کوین راه اندازی شده توسط BlackRock و Fidelity به این مهم دست یافته اند، افزود که ETF های بیت کوین نقطه ای در حال حاضر ۱۲.۵ برابر بیشتر از تولید ماینرها در روز BTC مصرف می کنند.

ارزش خیره کننده ۴ میلیارد دلار بیت کوین تاکنون در ETF بلک راک قرار گرفته است، در حالی که ارزش Fidelity ۳.۵ میلیارد دلار است. در مورد Bitwise و ۲۱Shares، جریان ورودی بیت کوین در این هفته به یک میلیارد دلار رسید. پومپ اضافه کرد که ۸۰ درصد از کل بیت کوین های موجود در بازار در شش ماه گذشته جابه جا نشده اند. فقط حدود ۲۰۰ میلیارد دلار بیت کوین برای تجارت در دسترس است. بنابراین، ETF ها ۵ درصد از کل عرضه بیت کوینی را که در حال حاضر در بازار معامله می شود تنها در ۳۰ روز جمع آوری کرده اند.

پمپلیانو اظهار داشت که از این پیشرفت شگفت زده شده است و گفت: “بیت کوین به دارایی مورد علاقه وال استریت تبدیل شده است.”

وال استریت شروع به اضافه کردن بیت کوین به تمام ETF های خود خواهد کرد

پمپلیانو همچنین به میزبانان CNBC گفت که Fidelity اخیراً برخی از دارایی های بیت کوین خود را به ETFهای “All-in” کانادایی فروخته است (از جمله برخی از ETF های بیت کوین لحظه ای آنها که ۱ تا ۳ درصد بیت کوینی که دارند). او یادآور شد که او اعلام کرد که اضافه می کردند .

این صندوق «همه در یک» شامل نیم دوجین نوع دیگر از سهام، از جمله سهام ایالات متحده و سهام جهانی است. اکنون آنها قصد دارند بیت کوین را به آن اضافه کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا