اخبار ارز دیجیتال

گابور گورباکس: ETF های بیت کوین ۵ برابر بیشتر از تولید روزانه استخراج کنندگان بیت کوین BTC جذب می کنند.

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

گاربور گورباکس، استراتژیست دارایی دیجیتال در VanEck و Tether، از Twitter/X برای جلب توجه جامعه ارزهای دیجیتال به اتفاق مهمی که در حال حاضر با بیت کوین در حال رخ دادن است، استفاده کرد.

بیانیه افزایش گابور گورباچ

گورباچ خاطرنشان کرد که سرعتی که صندوق های ETF بیت کوین در حال جمع آوری بیت کوین از بازار ارزهای دیجیتال هستند، باورنکردنی است. وی خاطرنشان کرد که روزانه ۴۷۰۰ بیت کوین در سردخانه قرار می گیرد و به جامعه یادآوری می کند که ماینرها تاکنون تنها ۹۰۰ بیت کوین در روز تولید کرده اند. بنابراین، صندوق های ETF بیت کوین بیش از ۵ برابر بیت کوین استخراج شده در روز خرید می کنند.

وقتی چهارمین رویداد نصف شدن در ماه آوریل رخ می دهد، تعداد بیت کوین های ضرب شده روزانه به ۴۵۰ بیت کوین کاهش می یابد زیرا پاداش ماینرها به نصف کاهش می یابد.

Bitcoiner Tuur Demeester اخیراً توجه جامعه را به این واقعیت جلب کرده است که ETF های بیت کوین در حال جذب بیت کوین رایگان از صرافی ها هستند. دمیستر افزود که انتظار دارد این نرخ پس از نصف شدن ۲۰ برابر شود.

توییت رادیکال بیت کوین سامسون مو

سامسون مو، مدیرعامل Jan3 و مبشر بیت کوین که از رسیدن بیت کوین به ۱ میلیون دلار در آینده حمایت می کند، امروز در توییتی نوشت که «کمپین بیت کوین» سنتی که نویدبخش تغییرات امیدوارکننده در حوزه مالی است، دیگر معتبر نیست.

موو پیشنهاد کرد که از آنجایی که بیت کوین به دارایی ذخیره جدید جهان تبدیل شده است، اکنون باید استاندارد بالاتری برای هر تغییر پیشنهادی در مورد بیت کوین وجود داشته باشد. او معتقد است که اگر قرار است چیز جدیدی بر روی بیت کوین ساخته شود، باید با «نمونه های اولیه کاربردی برای استفاده تجاری» نشان داده شود.

نهنگ های غول پیکر بیت کوین شروع به حرکت کرده اند

همانطور که ETF های بیت کوین به انباشت بیت کوین در مقیاس بزرگ ادامه می دهند، نهنگ های کوچکتر بیت کوین نیز فعال تر شده اند. در ۲۴ ساعت گذشته، ردیاب ارزهای دیجیتال Whale Alert دو تراکنش بزرگ را گزارش کرد که هر کدام ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین (۳۴۳۰۰ بیت کوین و ۳۵۰۴۹ بیت کوین) جابجا کردند.

این تکه های عظیم بیت کوین بین کیف پول های ناشناس منتقل می شد. طبق همین منبع داده، کمی بیش از ۳۰۰ میلیون دلار بیت کوین توسط یک کاربر ناشناس در سه تراکنش با ۲۵۰۰ بیت کوین به کیف پول PayPal واریز شده است.

امروز، قیمت بیت کوین پس از افت ۴.۱۱ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، ۲.۱ درصد افزایش یافت و به ۴۲۹۱۶ دلار رسید. در آن زمان، بیت کوین از منطقه ۴۳۷۰۰ دلاری سقوط کرد و نزدیک به ۲۰۰۰ دلار از دست داد، اما در زمان نوشتن این مقاله در حال بهبود است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا