اخبار ارز دیجیتال

مایک نووگراتز: ETF بیت کوین “مهر تایید” را از SEC دریافت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بنیانگذار Galaxy Digital معتقد است که تصویب ETF Spot Bitcoin اساساً به دلیل توافق تنظیم کننده ها و دولت های ایالات متحده با بیت کوین است.

مایک نووگراتز گفت: تأیید صندوق معامله شده بورس (ETF) بیت‌کوین نقطه‌ای (BTC) معادل «مهر تأیید» بیت‌کوین از سوی دولت ایالات متحده و تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار آن است.

در مصاحبه ای با بلومبرگ تی وی در ۱۲ ژوئیه، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری کریپتو گلکسی دیجیتال به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) شامل یکی از مدیران دارایی ۱۰ تریلیون دلاری بلک راک، در مورد چندین ETF بیت کوین صحبت کرد.

“من فکر می کنم بلک راک، اینویسکو” [and] نووگراتز گفت: گروهی از ارائه دهندگان ETF یک سیگنال واقعی برای پیاده سازی هستند.

او گفت بسیاری از مردم در مورد سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال «مطمئن» هستند و تأیید ETF بیت‌کوین یک «گام اول آسان» برای اکثر افراد برای شروع سرمایه‌گذاری در این دارایی خواهد بود.

اگر این اتفاق بیفتد، فکر می‌کنم تایید کمیسیون SEC و دولت ایالات متحده باشد.

Novogratz توضیح داد که ETF ها دارای یک “زیرساخت عظیم” هستند. علاوه بر BlackRock، Valkyrie، Invesco، VanEck، WisdomTree، Fidelity و یک ETF پیشنهادی از صندوق مشترک ARK Invest و ۲۱Shares نیز قرار است تاییدیه دریافت کنند. نووگراتز معتقد است که بسیاری از این موارد احتمالاً در نهایت تأیید خواهند شد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آن را تایید نمی‌کند، بنابراین نیروی فروش بزرگی را برای دسترسی به افرادی که قبلا غیرقابل دسترس بوده‌اند اعزام می‌کند.

گری جنسلر، رئیس SEC قبلاً گفته بود که “همه چیز به جز بیت کوین” تحت صلاحیت آژانس است، با توسعه دهندگان معروف و سودهای مورد انتظار بر اساس کار آنها. بنابراین او ادعا کرد که سایر پروژه های رمزنگاری “اوراق بهادار” هستند.

مربوط: ساده لوح نباشید – ETF بلک راک نسبت به بیت کوین صعودی نیست

وقتی از نووگراتز پرسیده شد که آیا فکر می کند ETF بیت کوین نقطه ای Galaxy و Invesco می توانند تا پایان سال عمومی شوند، طفره رفت.

او گفت: «این SEC بسیار سرسخت است و در مورد ارزهای رمزنگاری شده بسیار سختگیر است.

“هیچ یک از چهره های کلیدی نتوانسته است از طریق فرآیند فهرست بندی موفق شود.

«من فکر می‌کنم که برای پیشرفت واقعی قوانین کریپتو در اینجا در ایالات متحده، احتمالاً یا تغییر قلب در SEC یا تغییر دولت لازم است.»

نووگراتز پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین سال را به بالاترین حد خود پایان دهد. او گفت: “اگر شما مقام اول را به دست آورید، ما می‌توانیم پاهای فوق‌العاده‌ای داشته باشیم.”

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین‌های میم احمقانه سرمایه‌گذاری می‌کنند – طرح ۳ امتیازی برای موفقیت

نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا