🚨 اخبار ارز دیجیتال

گریسی چن، خوشبین بیت کوین ETF و شکاک جهانی سکه: تالار آتش

گریسی چن مدیر عامل صرافی ارز مجازی Bitget و قاضی در برنامه واقعیت مجازی Web3 “نهنگ های قاتل” است.

گریسی چن، مدیر عامل صرافی جهانی ارزهای دیجیتال Bitget، به دنبال کنندگان و دوستان خود توصیه کرد که در ازای دریافت چند توکن WorldCoin، چشم خود را اسکن نکنند.

او به مجله گفت که نگرانی های عمده ای در مورد حفظ حریم خصوصی دارد و افزود که با توجه به هجوم مورد انتظار توکن های WLD در آینده نزدیک، نسبت به چشم انداز قیمت خوشبین نیست.

او توضیح می دهد که در یکی دو سال آینده بیشتر منتشر خواهد شد.

چن اعتراف می‌کند که کنسرت با بیگت بسیار باحال است، اما این بدان معناست که دوستان آمریکایی او دائماً او را استراق سمع می‌کنند و از او درخواست لطف می‌کنند.

از زمانی که ورود به مشتریان ایالات متحده را متوقف کردیم، بسیاری از دوستان ما با پاسپورت ایالات متحده شروع به پرسیدن از ما کردند که آیا می‌توانیم راهنمایی بیشتری در مورد نحوه افتتاح حساب به آنها بدهیم.

ما اغلب چنین درخواست هایی را رد می کنیم. چن می گوید این خطی است که نباید از آن عبور کرد.

قبل از شروع به هدایت استراتژی در Bitget، چن به عنوان مجری و تهیه کننده در کانال های فناوری و مالی Phoenix TV، یک بازیگر اصلی در صحنه رسانه چین، کار می کرد.

اما یک ایده چند میلیارد دلاری ناگهان ظاهر شد و چن به سرعت از روزنامه نگاری دور شد.

در سال ۲۰۱۵، او یک استارت آپ مالیاتی را که برای فریلنسرها طراحی شده بود، تأسیس کرد که تنها در سه سال به وضعیت تک شاخ رسید.

یک شرکت فناوری مالی به عبارت دیگر برای فریلنسرها خدمات ارائه می کنند. او می گوید که آنها به فریلنسرها خدمات می دهند و خدمات اتوماسیون مالیات و حقوق و دستمزد را ارائه می دهند.

با این حال، یکی از افتخارآمیزترین دستاوردهای او اضافه کردن اسطوره فوتبال لیونل مسی به عنوان شریک به تیم Bitget بود.

به گفته چن، مسی با رقابت شدید بسیاری از نامزدها روبرو بود، اما در نهایت، بیگوت مسی را به دلیل شباهت‌های بین ویژگی‌های پدرانه و تعاملات مسی انتخاب کرد.

او اشاره می کند که او به عنوان یک پدر، شوهر و رهبر تیم شهرت خوبی دارد و شباهت های خاصی بین بیگوتو و مسی وجود دارد.

لطفا همچنین بخوانید
امکانات

جاستین آورسانو در عکاسی NFT به موفقیت دست یافته است

امکانات

قبل از NFT ها: علاقه به کلکسیون های قبل از کریپتوپانک افزایش می یابد

چن گفت که بیگوئت در بازار خرس شروع به کار کرد و به طور مشابه، مسی زمانی که جوان بود و تازه شروع به ورزش کرده بود از کمبود هورمون رشد رنج می برد.

او قد بلندی ندارد. شروع بسیار سختی نیز بود، زیرا او در موقعیت ضعیفی قرار داشت.

چگونه در توییتر معروف شدید؟

چن توضیح می دهد که او عشق خود را به توییتر (که اکنون با نام X شناخته می شود) تنها پس از دستیابی به موقعیت برتر در ارزهای دیجیتال کشف کرد.

دنبال کردن من در توییتر با ارزهای دیجیتال شروع شد. او می‌گوید زمانی که روزنامه‌نگار بود، فکر نمی‌کرد در توییتر خیلی فعال باشد، زیرا عمدتاً بازارهای آسیایی را پوشش می‌داد و به زبان ماندارین گزارش می‌داد.

چن نگرش بسیار دوستانه ای نسبت به X دارد و رویدادهای مهم را در تاپیک های شکسته و قابل درک برای فالوورهایش توضیح می دهد.

اما او در همان زمان که فعالیت تجاری Bitgets افزایش یافت، متوجه افزایش فالوورهای توییتر شد.

تعداد فالوورها در یک بازه زمانی از پایان سال گذشته تا ابتدای سال جاری افزایش یافته است. این چیزی است که من به عنوان تکینگی رشد تصاعدی می بینم، و این جایی است که شرکت ما رشد کرد.

بنابراین، من معتقدم که دنبال کردن موفقیت های خودم یا هر دستاورد یا عددی عمدتاً به رشد Bitgets کمک می کند.

چه نوع محتوای توییتر را می توانیم انتظار داشته باشیم؟

حساب توییتر چنز اطلاعات زیادی را ارائه می دهد. نگاهی اجمالی به ماجراهای جت تنظیم او داشته باشید و شاید برای وحشیانه ترین سفر خود الهام بگیرید.

اما زمانی که دنیای ارزهای دیجیتال به دلیل دعواهای حقوقی، قطعی مبادلات و هر چیزی در این میان دچار آشفتگی می شود، چن یک شکست صادقانه در قطعات کوچک ارائه می دهد.

چه نوع محتوایی را دوست دارید؟

چن احساسات متفاوتی درباره توییتر دارد و معتقد است که گاهی اوقات می‌تواند به میدان جنگ پر سر و صدایی تبدیل شود.

توییتر به طور کلی مکانی بسیار پر سر و صدا است. چن اعلام می‌کند که همه در تلاشند تا عقاید خود را تغییر دهند و توجه را جلب کنند.

او فاش کرد که مشتاقانه منتظر دیدن به روز رسانی بعدی است. آلت کوین روزانه و دفتر سکهبا این حال، او به معتادان رمزنگاری هاردکور توییتر توصیه می کند که هر از گاهی از صفحه نمایش خود دور نگاه کنند.

اگر کاربر زیادی از اطلاعات رمزنگاری در توییتر هستید، به شدت توصیه می‌کنیم که حداقل یک یا دو ساعت از رسانه‌های اجتماعی فاصله بگیرید تا تحقیقات اولیه انجام دهید یا با گروهی از دوستان مورد اعتماد صحبت کنید.

پیش بینی

چن قویاً معتقد است که وجوه قابل معامله در مبادلات بیت کوین در مسیر تأیید قرار دارند، اگرچه سال ۲۰۲۳ لزوماً سال نیست.

تنها سه ماه به پایان سال باقی مانده است. احتمالاً در اوایل سال ۲۰۲۴، او پیش بینی می کند.

او اشاره می کند که می تواند محرک بسیار خوبی برای بازار گاوی بعدی باشد.

با توجه به رویارویی Coinbase و Binances در برابر SEC، چن پیشنهاد می‌کند که اگرچه Coinbase ممکن است در یک منطقه امن باشد، Binance می‌تواند برای یک ترن هوایی تلاش کند.

من شخصاً معتقدم که کوین بیس یک صرافی ارزهای دیجیتال نسبتاً تنظیم شده به رهبری ایالات متحده است، بنابراین شکایت ممکن است با جریمه متوسطی حل شود. وقتی صحبت از SEC در مقابل Binance می شود، بسیار پیچیده تر است.

با این حال، او مطمئن است که جنگجویان دربار Binance مبارزه خوبی را انجام خواهند داد.

من فکر می کنم آنها یک تیم حقوقی بسیار بزرگ و قوی برای مبارزه با این نبرد دارند.


نویسنده: Ciaran Lyons
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا