🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت‌کوین ETF: آنتونی اسکاراموچی بلک راک را به خاطر نقطه عطف جدید ستایش می‌کند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • جریان ورودی IBIT بلک راک بیش از ۵ میلیارد دلار است
  • ارزش بازار بیت کوین به یک تریلیون دلار رسید

آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBridge Capital، از پلتفرم رسانه اجتماعی X/Twitter استفاده کرد تا توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به این واقعیت جلب کند که جریان بیت کوین BlackRock به اوج جدیدی رسیده است.

جریان ورودی IBIT بلک راک بیش از ۵ میلیارد دلار است

او در توییتی نوشت که بیت کوین ETF IBIT مبتنی بر نقطه بلک راک به سطح ورودی خیره کننده (۵ میلیارد دلار) رسیده و اخیراً در اولین ماه راه اندازی خود از ۱۱ ژانویه به ۳ میلیارد دلار رسیده است.

بر اساس وب سایت رسمی IBIT Bitcoin ETF، تا ۱۳ فوریه، میزان وجوه مدیریت شده ۴,۶۹۶,۴۰۱,۵۱۱ دلار بوده است. امروز اسکاراموچی توییت کرد که IBIT از مرز ۵ میلیارد دلار عبور کرده است.

بر اساس تصویری که توسط Alastair Milne، مدیر مالی صندوق ارز دیجیتال آلتانا به اشتراک گذاشته شده است، ورودی به ETF بیت کوین دیروز بیش از نیم میلیارد دلار یا بیش از ۶۳۱.۳ میلیون دلار بوده است. روز قبل برابر با ۴۹۳.۴ میلیون دلار بود.

اسکاراموچی به خاطر احساسات صعودی خود در مورد تعدادی از آلتکوین های برتر، از جمله بیت کوین و اتریوم شناخته شده است. پس از راه اندازی ETF بیت کوین مورد تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار، برخی از کارشناسان به شدت از روحیه بدبینانه در بازار انتقاد کردند زیرا احساس کردند کل ورودی ۵ میلیارد دلاری به تمام ETF ها “ناامید کننده” است.

به ویژه اسکاراموچی پاسخی به چشم انداز بدبینانه منتشر شده توسط اکونومیست دو هفته پیش در توییتر منتشر کرد.

در همین حال، در مصاحبه اخیر در Squawk Box CNBC، آنتونی پمپلیانو، سرمایه گذار فرشته بیت کوینر و فرشته، خاطرنشان کرد که بلک راک و فیدلیتی در ماه اول معاملات به ورودی خالص ۳ میلیارد دلاری دست یافتند و رکورد ETF را در ۳۰ سال گذشته ثبت کردند. پومپلیانو خاطرنشان کرد که در کل تاریخچه این دارایی ۵۵۰۰ راه اندازی ETF وجود داشته است که در ابتدا ETF های بیت کوین نقطه ای بیشترین ورودی را به خود اختصاص دادند.

ارزش بازار بیت کوین به یک تریلیون دلار رسید

با توجه به اخبار ورودی عظیم ۶۳۱.۳ میلیون دلاری به ETF ها، قیمت بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار جهان، به سرعت از سطح ۵۱۰۰۰ دلار گذشت و از ۴۸۴۶۰ دلار به بیش از ۳۰۰۰ دلار رسید. این رشد خیره کننده ۶.۷۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است.

با وجود اینکه بیت کوین اکنون اندکی عقب نشینی کرده و با قیمت ۵۱۲۰۰ دلار تغییر کرده است، بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط CoinMarketCap، ارزش بازار آن از ۱ تریلیون دلار فراتر رفته و به ۱,۰۰۵,۹۲۹,۴۴۹,۸۳۳ دلار رسیده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا