اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ETF: 10 میلیارد دلار فقط در سه روز معامله شد

فهرست

  • غلطک های بالا
  • یک موفقیت “دیوانه آمیز”.

صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) تنها در یک دوره سه روزه افزایش خیره کننده ۱۰ میلیارد دلاری در کل حجم معاملات را تجربه کردند.

به روز رسانی انجام شد عرضه شده است تحقیقات جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF از طریق شبکه رسانه اجتماعی X، اشتهای زیادی برای قرار گرفتن در معرض دارایی های دیجیتال از طریق بازارهای مالی تنظیم شده نشان می دهد.

غلطک های بالا

در میان نکات برجسته، Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) با حجم کل بیش از ۵ میلیارد دلار پیشتاز است و پس از آن iShares Bitcoin Trust (IBIT) و Fidelity Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC) به ترتیب با ۱.۹۹۵ میلیارد دلار و ۱.۴۶۸ میلیارد دلار قرار دارند.

ETF 21Shares Bitcoin (ARKB) ARK نیز با تراکنش های ۵۶۷ میلیون دلاری شروع به کار کرد.

این هجوم معاملات نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران نهادی و فردی به‌طور فزاینده‌ای به راحتی با بیت کوین از طریق وسایل سرمایه‌گذاری سنتی معامله می‌کنند.

یک موفقیت “دیوانه آمیز”.

یکی دیگر از تحلیلگران باتجربه ETF، اریک بالچوناس، رشد انفجاری ETF های بیت کوین را به شرح زیر ارزیابی می کند: برای مقایسه حجم معاملات در تمام ETF های راه اندازی شده در سال ۲۰۲۳. بازار ETF بیت کوین با حاشیه قابل توجهی از آن ها بهتر عمل کرده است و ETF های جدید به حجم کل ۴۵۰ میلیون دلار رسیده اند. بالچوناس این جلد را «دیوانه» توصیف می کند.

مقایسه نشان می دهد که ETF های بیت کوین توانسته اند توجه بازار و قدرت معاملاتی را به خود جلب کنند و به طور بالقوه به آنها طول عمر و ارتباط بیشتری در بازار می بخشد.

افزایش حجم معاملات ETF های بیت کوین گواه این است که بازار ارز دیجیتال را به عنوان یک دسته سرمایه گذاری مهم تایید می کند.

هنوز مشخص نیست که این صندوق ها در بلندمدت چگونه عمل خواهند کرد، اما روند فعلی نشان دهنده استقبال فزاینده بیت کوین در دنیای مالی سنتی است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا