🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در آستانه یک سپتامبر از دست رفته است، اما تحلیلگران پیشنهاد می کنند که اکتبر «روزی برای تماشا» است.

تاریخ نشان می دهد که سپتامبر معمولاً برای بیت کوین خیلی خوب نیست، اما تحلیلگران از سرمایه گذاران خواسته اند تا اواسط اکتبر را زیر نظر داشته باشند.

سرمایه گذاران بیت کوین ممکن است در حال ترن هوایی باشند. تاریخ می گوید که سپتامبر معمولاً یک ماه پر فراز و نشیب برای بیت کوین است، اما دو تحلیلگر ETF پیشنهاد می کنند که سرمایه گذاران باید به اواسط اکتبر به عنوان «روز بزرگ برای تماشا» نگاه کنند.

بر اساس داده های تاریخی، بازده ماهانه بیت کوین در پایان سپتامبر ۹ بار در ۱۳ سال گذشته به پایان رسیده است.

ویل کلمنته، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، به ۶۸۹۰۰۰ دنبال کننده X خود گفت که سپتامبر “ماهی با کمترین بازدهی مثبت” است که ششمین سال متوالی بازده منفی است. Ta.

تعدادی دیگر از عوامل وجود دارد که به سپتامبر تیره و تار مشابهی اشاره می کند، به طوری که منابع ناظر مواد نشان می دهند که دستاوردهایی را که در پی پیروزی گری اسکیل بر SEC به دست آورده است، “به طور کامل بازیابی خواهد کرد.” هشدار می دهد که این یک اقدام ممکن است. برای Grayscale. بزرگترین ارز رمزنگاری شده

با این حال، جیمز سیفرت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، به سرمایه گذاران هشدار می دهد که هفت ETF بیت کوین معلق (یعنی BlackRock، Bitwise، Valkyrie، WisdomTree، VanEck، و iShares) عبارتند از: و Invesco، و خواستار توجه به ضرب الاجل اواسط اکتبر برای تصمیم دوم SEC .

مربوط: هفتمین برنامه BlackRock Bitcoin ETF تا ۳۱ آگوست توسط SEC به تعویق افتاد

در ۳۰ آگوست، سیفرت و اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ ETF تخمین زدند که ۷۵ درصد احتمال تایید ETF بیت کوین تا پایان سال وجود دارد. اواسط اکتبر آخرین مهلت SEC برای حداقل سال ۲۰۲۳ است.

علاوه بر این، سیفرت گفت که تاخیر در آخرین دور برنامه های نقدی بیت کوین ETF به طور گسترده ای مورد انتظار بود و اگر این درخواست قبل از پایان مهلت دور اول هفته گذشته تایید می شد، شوک آور بود.

بر اساس داده های CoinGecko، قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۵ درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در ۲۶۰۶۶ دلار در نوسان است.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار محافظت کنیم – بیت کوین OG و کارشناسان بحث می کنندنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا