اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به عنوان تمرکز اصلی سرمایه گذاران دارایی دیجیتال: گزارش

بر اساس گزارش CoinShares، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در هفته گذشته مجموعا ۷۶ میلیون دلار ورودی را ثبت کردند

در ۶ فوریه، شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال اروپایی CoinShares گزارش جریان صندوق دارایی دیجیتال خود را منتشر کرد. این نشان می دهد که سرمایه گذاران علاقه شدیدی به محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال دارند، به طوری که در هفته گذشته مجموعاً ۷۶ میلیون دلار وارد شد و چهارمین هفته متوالی ورودی را رقم زد. .

این گزارش تغییر در تمایل سرمایه گذاران را در اوایل سال ۲۰۲۳ نشان می دهد و جریان ورودی از سال تا به امروز اکنون به ۲۳۰ میلیون دلار رسیده است. این رشد کل دارایی های تحت مدیریت (AUM) را افزایش داده است که اکنون به ۳۰.۳ میلیارد دلار رسیده است که بالاترین میزان از اواسط آگوست ۲۰۲۲ است.

سرمایه گذاران بیشتر بر روی بیت کوین (BTC) متمرکز هستند، با ورودی هفتگی ۶۹ میلیون دلار، که ۹۰٪ از کل ورودی های هفتگی را تشکیل می دهد. این رشد سرمایه گذاری عمدتاً از ایالات متحده، کانادا و آلمان با جریان ورودی هفتگی به ترتیب ۳۸، ۲۵ میلیون دلار و ۲۴ میلیون دلار است.

با این حال، نظرات در مورد پایداری این رشد با مجموع ۸.۲ میلیون دلار ورودی کوتاه بیت کوین در همان دوره متفاوت بود. این ورودی‌ها در مقایسه با ورودی‌های طولانی بیت‌کوین نسبتاً کم هستند، اما طی سه هفته گذشته ۲۶ درصد از کل AUM افزایش یافته‌اند. با وجود این، معاملات کوتاه مدت بیت کوین از ابتدای سال تاکنون علاقه چندانی به خود جلب نکرده است، به طوری که کل بیت کوین کوتاه AUM 9.2 درصد کاهش یافته است.

آلت‌کوین‌ها نیز شاهد جریان‌هایی بوده‌اند که سرمایه‌گذاری‌های سولانا (SOL)، کاردانو (ADA) و Polygoin (MATIC) همگی افت اندکی داشته‌اند. تولیدکنندگان اتر (ETH) علیرغم افزایش شفافیت در مورد بی ارزش بودن، تنها ۷۰۰۰۰۰ دلار ورودی دریافت کرده اند.

مرتبط: محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال بالاترین جریان ورودی را از جولای ۲۰۲۲ مشاهده می کنند: گزارش

به طور کلی، هجوم مثبت به محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال، اعتماد رو به رشد سرمایه گذاران را در بازار برجسته می کند. فعالیت آلت کوین همچنین نشان می‌دهد که بازار دارایی‌های دیجیتال هنوز متنوع است و دائماً در حال تحول است.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا