🚨 اخبار ارز دیجیتال

داده های مشتقات بیت کوین موقعیت صعودی را برای افزایش بیشتر قیمت بیت کوین نشان می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قیمت BTC همچنان صعودی است و داده های مشتقات نشان می دهد که گاوها به دنبال افزایش بیت کوین هستند.

قیمت بیت کوین (BTC) حمایت خود را در ۳۰۰۰۰ دلار حفظ کرد زیرا داده های شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) ایالات متحده که در ۱۲ آوریل منتشر شد کمتر از انتظارات بود. این کمترین میزان از ماه می ۲۰۲۱ بود، اما همچنان بسیار بالاتر از هدف ۲ درصدی فدرال رزرو بود.

داده ها نشان می دهد که تورم دیگر نیروی محرکه افزایش بیت کوین نیست و تمرکز سرمایه گذاران از تاثیر فشارهای تورمی به ریسک های بالقوه رکود تغییر می کند. نرخ از ۰.۱۰٪ به ۴.۸۵٪ به عنوان بحران بانکی آسیب پذیری سیستم مالی پس از افزایش ۱۲ ماهه نرخ بهره فدرال رزرو را آشکار کرد.

جدای از ورشکستگی بانک سیلیکون ولی و فروش Credit Suisse تحت حمایت دولت به UBS، نشانه هایی از ضعف اقتصاد کلان وجود دارد.

آخرین داده‌های شاخص مدیران خرید ISM به پایین‌ترین سطح خود از ماه می ۲۰۲۰ رسیده است که نشان‌دهنده یک اقتصاد در حال انقباض است. بر اساس سندی که فدرال رزرو در ۱۲ آوریل منتشر کرد، احتمالاً در اواخر سال جاری در پی بحران بانکی ایالات متحده به سمت “رکود متوسط” فرو خواهد رفت. برخی حدس می زنند که فدرال رزرو افزایش نرخ بهره را به تعویق می اندازد، اما مقامات اصرار دارند. تلاش های بیشتری برای کنترل تورم مورد نیاز است.

طبق گزارش مودیز آنالیتیکس، قیمت املاک تجاری در ماه فوریه ۱.۶ درصد کاهش یافت که بیشترین کاهش از زمان بحران مالی سال ۲۰۰۸ بود. علاوه بر این، نرخ خالی ادارات در سراسر کشور به ۱۶.۵٪ رسیده است که نشان دهنده جدی بودن مشکلات اقتصادی پیش روی شرکت ها است.

دلیل افزایش ۵۰ درصدی بیت کوین بین ۱۱ مارس و ۱۱ آوریل هر چه باشد، اطلاعیه ولز SEC به Coinbase در ۲۲ مارس و اعلام CFTC از Binance و مدیر عامل آن، Changpeng، در ۲۷ مارس. این بانک انعطاف پذیری خود را در برابر FUD، از جمله بایگانی نشان داده است. شکایت علیه ژائو بیت کوین با حفظ حمایت ۳۰۰۰۰ دلاری نشان می دهد که حرکت مثبت بدون توجه به اینکه آیا تورم بالای ۵ درصد باقی بماند احتمالاً ادامه خواهد داشت.

گاوها برای انقضای هفتگی گزینه های BTC در موقعیت بهتری قرار می گیرند

همه به دنبال لری نیستند، مخصوصاً معامله گرانی که با استفاده از گزینه های بیت کوین شرط های نزولی گذاشته اند. سود باز برای گزینه های BTC که در ۱۴ آوریل منقضی می شود، ۹۵۰ میلیون دلار است، با ۴۹۰ میلیون دلار در اختیار خرید و ۴۶۰ میلیون دلار در اختیار خرید. خرس‌ها با کمتر از ۷ درصد شرط‌های بالای ۲۹۰۰۰ دلار غافلگیر شدند.

گزینه های بیت کوین سود باز را در ۱۴ آوریل جمع می کند. منبع: CoinGlass

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس عملکرد قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار خرید (خرید) و فروش (فروش) موجود در ۱۴ آوریل به قیمت منقضی بستگی دارد. عدم تعادل به نفع هر دو طرف یک سود نظری است.

  • ۲۸۰۰۰ تا ۲۹۰۰۰ دلار: ۲۶۰۰ تماس در مقابل ۱۸۰۰ تماس. نتیجه نهایی تعادل بین گزینه های تماس و قرار است.
  • ۲۹۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار: ۶۷۰۰ تماس در مقابل ۵۰۰ تماس. نتیجه نهایی به ابزار تماس (خرید) ۱۱۰ میلیون دلار مزیت می دهد.
  • بین ۳۰۰۰۰ تا ۳۰۵۰۰ دلار: ۸۵۰۰ تماس در مقابل ۲۰۰ تماس. گاوها مزیت خود را به ۲۵۰ میلیون دلار افزایش می دهند.
  • بین ۳۰۵۰۰ تا ۳۱۵۰۰ دلار: ۱۱۳۰۰ تماس در مقابل ۱۰۰ تماس. مزیت گاوها به ۳۵۰ میلیون دلار افزایش می یابد.

این تقریب فقط گزینه های فراخوان را برای شرط های صعودی در نظر می گیرد و فقط گزینه هایی را برای معاملات خنثی تا نزولی قرار می دهد. با این حال، این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را کنار می گذارد. به عنوان مثال، یک معامله‌گر می‌توانست گزینه فروش را بفروشد و عملاً در معرض دید مثبت بیت کوین بالاتر از یک قیمت خاص قرار بگیرد، اما تخمین این اثر دشوار است.

مربوط: داده‌های PPI سازگار با بیت‌کوین در حالی که قیمت اتر با ۲۰۰۰ دلار می‌جنگد، گاوها را تقویت می‌کند

بعید است که یک خرس وضعیت را معکوس کند

انتظار می رود گاوها بیت کوین را در ۱۴ آوریل در ساعت ۸ صبح UTC به بالای ۳۰۵۰۰ دلار برسانند و ۱۰۰ میلیون دلار سود اضافی داشته باشند. در همین حال، خرس‌ها باید قیمت بیت‌کوین را زیر ۲۹۰۰۰ دلار نگه دارند تا مقیاس را متعادل کنند. زیرا که قرارداد مجبور شد تا سقف ۱۲۸ میلیون دلار را نقد کند، ضرر سنگینی متحمل شد.

از آنجایی که محتمل ترین سناریو به نفع گاوهای بیت کوین است، سود آنها به احتمال زیاد برای تقویت حمایت ۳۰۰۰۰ دلاری استفاده خواهد شد. خرس ها ممکن است زخم های خود را لیس بزنند و منتظر اقدامات اضافی از سوی تنظیم کننده ها باشند.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا