اخبار ارز دیجیتال

متقاطع مرگ بیت کوین باعث می شود قیمت بیت کوین 1000 دلار کاهش یابد و سودهای Uptober را پاک کند.

معامله گران بیت کوین انتظار دارند که سطح 27000 دلار برای مدت طولانی دوام نیاورد و قیمت بیت کوین تمام سودهای خود را از ابتدای ماه پاک کند.

بیت کوین (BTC) در 11 اکتبر به پایین ترین حد خود رسید و برای اولین بار از ابتدای ماه به 27000 دلار رسید.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین پس از “تقاطع مرگ” روزانه برای پشتیبانی به تقلا می افتد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView کاهش قیمت بیت‌کوین را در طول یک شب، از جمله کاهش به ۲۶۹۷۸ دلار در Bitstamp، دنبال کردند.

بنابراین بیت کوین در ماه اکتبر به دور کامل درآمد و تمام سودهایی را که پس از بسته شدن ماهانه سپتامبر مشاهده می شد، از بین برد.

معامله گر محبوب Skew عملکرد روزانه را تجزیه و تحلیل کرد و بر تعامل دو میانگین متحرک (MAs) همراه با به اصطلاح “تصلیب مرگ” تمرکز کرد.

او در ماه مارس خاطرنشان کرد که میانگین متحرک 100 روزه از میانگین متحرک 200 روزه بالاتر رفته است. این یک رویداد “صلیب طلایی” است که به طور سنتی نشانه های صعودی آینده است.

یکی از نظر دهندگان از X. Department گفت: “در اینجا ما از نظر فنی فقط یک صلیب مرگ داشتیم، بنابراین با رفتن به سمت پایین به یک فشار متمایل می شویم و 200D MA را قبل از ترند دوباره آزمایش می کنیم.” خواندن.

نمودار روزانه نشان می‌دهد که علی‌رغم صعود اولیه به بالا، میانگین متحرک 200 روزه به عنوان مقاومت سخت برای BTC/USD عمل می‌کند. از زمانی که صلیب مرگ در 9 اکتبر تایید شد، این جفت تقریبا 1000 دلار (3.4٪) از دست داده است.

نمودار روزانه BTC/USD 100، 200MA. منبع: TradingView

در یک بازه زمانی کوتاه تر، شیب 27300 دلار و 26800 دلار را به عنوان سطوح اصلی برجسته کرد.

او گفت: «خرس‌ها در اینجا به دلیل از دست دادن روند متحرک نمایی 4 ساعته کنترل قیمت دارند، اما اگر قیمت به بالای 27.3 دلار بازگردد، آن را به عنوان یک قدرت در نظر خواهند گرفت.

مهمتر از آن، هر گونه بهبودی از اینجا باید در حال پرواز باشد، و امکان فشردگی را نمی توان رد کرد. هر چیزی کمتر از 26.8000 دلار برای من ضعیف به نظر می رسد.

تاجر دیگر کریپتو تونی فاش کرد که قبلاً بیت کوین را کوتاه کرده بود زیرا افت به زیر 27200 دلار باعث تغییر شد.

در همین حال، معامله گر محبوب Jere موافقت کرد که یا بهبود یا سقوط از سطح فعلی 27000 دلار رخ خواهد داد و اشاره کرد که “نقدینگی دست نخورده در حال حذف است.”

آخرین اظهارات او در بخشی از این موارد چنین بود: “انتظار خریدهای فوری بیشتری وجود داشت، اما این نشان می‌دهد که بازار می‌خواهد از روند نزولی عبور کند.” اضافه.

آیا بیت کوین قبل از نصف شدن، «کم کلان» را نشان خواهد داد؟

روند فعلی قیمت بیت کوین به دیدگاه های محافظه کارانه در مورد چگونگی توسعه بیت کوین در ماه های آینده دامن زده است.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین با نصف شدن در سال 2024 به 46000 دلار می رسد – مصاحبه با Filbfilb

معامله‌گر و تحلیل‌گر محبوب Recto Capital ممکن است در میان کسانی باشد که سطوح بسیار پایین‌تری از جمله بازگشت به 20000 دلار دارند.

Recto Capital پس از اشاره به شکست بلندمدت بالقوه از اوج‌های جولای، تا کنون در نمودار هفتگی BTC/USD شاهد پایین‌ترین سطح کلان در نمودار هفتگی BTC/USD در مقایسه با اواخر سال 2022 است.

ان نمودار پیوست این هدف تقریباً 20,000 دلار به عنوان بخشی از آماده سازی برای رویداد بعدی نصف کردن یارانه بلاک بیت کوین در آوریل 2024 تعیین شده است.

نشان داده شده است که اگر یک سطح ماکرو پایین بیاید، بیت کوین رفتار سال 2019، قبل از نصف شدن چرخه قبلی را تقلید خواهد کرد.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Rekt Capital/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا