اخبار ارز دیجیتال

چرخه بیت کوین در حال تغییر است – جیمی کوتس، تحلیلگر بلومبرگ، چگونگی و چرایی آن را توضیح می دهد.

در اپیزود این هفته از Market Talk، در مورد چگونگی تغییر چرخه بیت کوین و تأثیر آن بر نصف شدن آینده بحث می کنیم.

در آخرین قسمت کوین تلگراف بحث بازاردر حال حاضر، ری سالموند میزبان با جیمی کوتس، متخصص فن بازار و تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال در بلومبرگ اینتلیجنس صحبت می کند.

کوتس در پاسخ به این سوال که آیا تغییرات در سیاست پولی جهانی می‌تواند باعث شود رفتار قیمت بیت کوین (BTC) در حول و حوش نصف شدن با چرخه‌های قبلی متفاوت باشد، گفت:

“من در بیشتر سال گذشته در مورد این موضوع می نویسم. مطمئناً برخی از پایه های قوی در این فضا وجود دارد، اما در نهایت این نقدینگی است که دارایی های در معرض خطر را هدایت می کند. اگر نرخ بیکاری افزایش یابد و استرس در بخش بانکی شروع به افزایش کند، می تواند افزایش یابد. برای دارایی های ریسکی مانند بیت کوین کمی دردناک تر می شود.

مربوط: آینده استخراج بیت کوین و نصف شدن بیت کوین

علیرغم دورنمای تاریک اقتصاد کلان، کوتس پیشنهاد کرد:

ما ممکن است به پایان نزدیک شویم. هنوز استرس‌های بالقوه زیادی در سیستم بانکی ایالات متحده و سایر حوزه‌های اقتصادی وجود دارد. این مشابه چرخه‌های بیت کوین دیگری است که تاکنون دیده‌ایم. من فکر می‌کنم کمی متفاوت است، اما در نهایت مردم باید در نظر داشت که ما در یک سیستم پولی مبتنی بر فیات و امانت زندگی می‌کنیم و به ناچار، اساساً این سیستم قادر به تحمل دوره‌های طولانی کاهش تورم نخواهد بود، بنابراین بازگشت به نوعی کاهش خواهد بود. بنابراین هنوز هم هست. بیت کوین که با درجاتی کنترل بر برنامه تورم، زمانی که همه چیز دوباره شروع به باز شدن کند، عملکرد خوبی خواهد داشت. دارایی های کریپتو.»

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیدگاه های کوتو در مورد ماکروها، بیت کوین، اتریوم، آلت کوین ها و استیبل کوین ها، قسمت کامل زیر را تماشا کنید. بحث بازار در کانال جدید YouTube Markets & Research Cointelegraph. همچنین فراموش نکنید که برای دریافت آخرین مطالب لایک و مشترک شوید.

نویسنده: Ray Salmond
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا