اخبار ارز دیجیتال

جریان ورودی به صندوق‌های سرمایه‌گذاری کریپتو افزایش می‌یابد زیرا بیت‌کوین ۹۹ درصد بار را حمل می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با این حال، اتریوم با خروجی ۲ میلیون دلاری، دارایی با بیشترین میزان خروج از سال تا به امروز است.

جریان ورودی دارایی های دیجیتال برای چهارمین هفته متوالی با ورود ۱۳۷ میلیون دلاری به حمایت از بازار ادامه داد.

به گفته CoinShares، این مبلغ کل چهار هفته‌ای را به ۷۴۲ میلیون دلار می‌رساند، که جریان خروجی ۹ هفته‌ای را قبل از شروع زنجیره تصحیح می‌کند و آن را به بزرگترین جریان ورودی از سه ماهه چهارم ۲۰۲۱ تبدیل می‌کند.

ادامه حرکت مثبت را می توان به عوامل متعددی نسبت داد، از جمله پیروزی جزئی اخیر جامعه ارزهای دیجیتال در قالب یک قضاوت حقوقی در شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه ریپل.

مطالب مرتبط: SEC ممکن است «سال‌ها» قبل از درخواست تجدیدنظر در پرونده ریپل صبر کند – برد گارلینگ هاوس

توکن XRP (XRP) با انتشار اخبار مربوط به این حکم افزایش یافت و بازار پس از یک هفته فعالیت از این روند پیروی کرد و در شاخص ترس و طمع این ارز دیجیتال، امتیاز کلی ۵۶ را کسب کرد. این مظهر «طمع» یا نشانه قیام است. احساسات مثبت با این حال، این هفته علیرغم ورود چهار هفته به محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال، این شاخص به رتبه «خنثی» خود از ۱۷ جولای بازگشت.

بیت کوین (BTC) اکثریت کل ترافیک صندوق را به خود اختصاص داده است و ۹۹٪ از کل ورودی ها را تشکیل می دهد و مجموع هفتگی آن به ۱۴۰ میلیون دلار می رسد. برخی از این سودها با خروج از ارزهای دیجیتال دیگر، از جمله ۲ میلیون دلار دیگر به اتر (ETH) جبران شد. اتر (ETH) همچنان دارایی با بیشترین میزان خروجی کل تا کنون در سال جاری است.

بیت کوین قدرت بازار خود را افزایش داده است، اما ارزش کلی بازار در هفته به هفته اندکی نوسان داشته است که نشان دهنده کندی بزرگترین ارز دیجیتال است. بر اساس گزارش TradingView، از ۱۷ جولای، تسلط بیت کوین در بازار به ۵۰.۱۸ درصد کاهش یافت، که تقریباً ۱ درصد کاهش داشت.

از نظر جغرافیایی، آهنگ یکسان است. ایالات متحده و کانادا میزبان اکثر فعالیت‌های دارایی دیجیتال با ۱۰۹ میلیون دلار در اولی و ۲۸ میلیون دلار در دومی هستند.

نشت در اکثر مناطق دیگر رخ داده است. استثنا سوئیس بود که با ورودی ۳.۳ میلیون دلاری، با مجموع ماهیانه ۱۲.۲ میلیون دلار، بهتر از بازار اروپا عمل کرد.نویسنده: Tristan Greene

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا