اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاری جمعی بیت کوین رعد و برق است: برنامه مدرسه السالوادور به 1 بیت کوین در کمک های مالی دست می یابد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کمک های مالی برنامه آموزشی بیت کوین «اولین بیت کوین من» به 1 بیت کوین می رسد که با کمک های مالی مشابه از ساحل بیت کوین افزایش می یابد.

چراغی از نور در تونل بازار خرس وجود دارد. برنامه غیرانتفاعی السالوادور “اولین بیت کوین من” (Mi Primer Bitcoin) بیش از 1 بیت کوین (BTC) از طریق کمک های مالی حامیان آموزش بیت کوین سخاوتمندانه در سراسر جهان به دست آورد، نه از سرمایه گذاران خطرپذیر یا سرمایه گذاران.

کمک های مالی از سوی ونزوئلایی ها، لهستانی ها و کانادایی ها سرازیر شد و صدها نفر در سراسر جهان ساتوشی (قسمتی از سکه) را ارسال کردند.

کوین تلگراف به جان دنهی، بنیانگذار برنامه اولین بیت کوین من، نوشت تا بفهمد که چگونه کمپین تامین مالی جمعی در کمتر از سه هفته به 1 بیت کوین رسید. دنهی به کوین تلگراف گفت: «بزرگترین پتانسیل بیت کوین توانمندسازی افراد است و سهولت اهدای ارزش بخش بزرگی از آن است.

سرمایه‌گذاری جمعی بیت‌کوین در مقایسه با سیستم‌های ارز فیات موجود که مشارکت را محدود می‌کنند، انقلابی است، زیرا هر کسی می‌تواند مشارکت کند. این راهی برای یکسان کردن زمین بازی است.

برخلاف Paypal و GoFundMe، ویژگی‌های مقاوم در برابر سانسور و مستقل بودن بیت‌کوین، آن را به یکی از کارآمدترین روش‌های ارسال پول آنلاین تبدیل کرده است. به علاوه، بسیار ارزان تر است. نقل و انتقالات از طریق شبکه لایتنینگ لایه 2 انجام می شود و کسری از هزینه خدمات پرداخت سنتی هزینه دارد. دنهی توضیح می دهد:

سرمایه‌گذاری جمعی بیت‌کوین نمونه‌ای از این است که چگونه بیت‌کوین به مردم امکان کنترل پول خود را می‌دهد.

کمپین تامین مالی جمعی با تلاش بیت کوین بیچ، یک جامعه گردش بیت کوین در ال زونته در سواحل اقیانوس آرام السالوادور تقویت شد. بیت کوین بیچ جرقه ای بود که باعث شد بیت کوین در سال 2021 به عنوان ارز قانونی در السالوادور اعلام شود. در 27 آوریل، بیت کوین بیچ اعلام کرد که تمام کمک های مالی به این پروژه را تا نیمه شب 27 آوریل مطابقت خواهد داد.

اما کمپین با سطح بسیار سریعی از سخاوت شروع شد. متامیک بنیانگذار آبفشان به کوین تلگراف گفت: کشش باورنکردنی فقط در یک روز! همچنین می افزاید که این سومین سرمایه گذاری بزرگ پس از یک روز در Geyser است.

مربوط: “اولین بیت کوین من” در السالوادور: چگونه به مردم درباره ارزهای دیجیتال آموزش دهیم

در واقع، در ماه آوریل، پلتفرم سرمایه گذاری جمعی بیت کوین Geyser با اهدای بیش از 2 بیت کوین رکورد جدیدی را ثبت کرد.

منبع: @kerooke توییتر

به طور کلی، جامعه بیت کوین به ساخت و آموزش ادامه می دهد، علی رغم این واقعیت که قیمت بیت کوین کاهش می یابد و معامله گران را از بین می برد. دنهی خلاصه می کند:

“ما هر روز از حمایت جامعه بیت کوین الهام می گیریم. بدون آن، ما نمی توانیم کاری را که انجام می دهیم انجام دهیم.”

تا به امروز، My First Bitcoin 6000 دانش آموز را در السالوادور آموزش داده است. Cointelegraph در دومین جشن فارغ التحصیلی در سن مارکوس در نوامبر 2021 شرکت کرد.

مجله: واقعاً استفاده از بیت کوین در السالوادور چگونه استنویسنده: Joe Hall

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا