اخبار ارز دیجیتال

CPI بیت کوین با هشدار تورم در ایالات متحده “بسیار در حال افزایش” به 28000 دلار رسید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بیت کوین مانند آلت کوین ها به شدت به داده های CPI کمتر از حد انتظار واکنش نشان داده است و قیمت بیت کوین به شدت به 30000 دلار بازگشته است.

بیت کوین (BTC) در نزدیکی افتتاحیه وال استریت در 10 مه افزایش یافت زیرا داده های تورم ایالات متحده انتظارات را شکست داد.

نمودار شمع ساعتی BTC/USD (Bitstamp). منبع: TradingView

تمرکز بازارها بر مهلت قانونی افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در ژوئن است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که BTC/USD به سرعت به انتشار شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) آوریل واکنش نشان داد و 1.7 درصد در روز افزایش یافت.

این جفت به بالاترین سطح محلی 28328 دلار در Bitstamp رسید و کمی بالاتر از مرز 28000 دلار محکم شد.

CPI نسبت به سال قبل 4.9% افزایش یافت که اندکی کمتر از 5.0% پیش بینی شده بود. این دوباره با پیش‌بینی‌های فدرال رزرو و منابع خارجی مطابقت داشت و سیگنال واضحی مبنی بر ادامه کاهش تورم ایالات متحده داد.

تد تورکس ماکرو، مفسر مالی، گفت: “اتکای فدرال رزرو به داده ها شروع خوبی دارد، با تعداد مشاغل قوی و تورم قابل پیش بینی… در این مرحله ژوئن متوقف شده است.” من نوشته ام بخشی از واکنش توییتر.

تد تورکس ماکرو به تأثیر CPI و سایر شاخص‌های اقتصادی بر سیاست نرخ بهره فدرال رزرو اشاره کرد، زیرا بازار از قبل انتظار توقف افزایش نرخ در ماه آینده را دارد.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو بارها گفته است که این داده های چاپی تا حد زیادی بر سیاست ها تأثیر گذاشته است.

مهلت قانونی افزایش نرخ بهره برای دارایی‌های دارای ریسک، از جمله ارزهای رمزپایه، مفید خواهد بود، زیرا شرایط مالی ضعیف، سرمایه‌گذاران را ریسک‌پذیرتر می‌کند.

بر اساس داده های ابزار FedWatch گروه CME، انتظارات بازار برای توقف ماه ژوئن از 80 درصد به 90 درصد بر اساس CPI افزایش یافت.

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرو.منبع: CME Group

اما در حالی که بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها سودهای اندکی داشتند، پلتفرم تحقیقاتی سرمایه‌گذاری Game of Trade گفت که اعداد CPI امروز نشان می‌دهند که اقتصاد ایالات متحده هنوز از جنگل خارج نشده است. من به شما هشدار دادم.

“کاهش تورم تا حد زیادی به دلیل نوسانات CPI بوده است. بخش چسبندگی بسیار بالا باقی مانده است.” گفت دنبال کننده توییتر.

نمودار مشروح CPI ایالات متحده. منبع: Game of Trades / توییتر

معامله گران بیت کوین از خطوط روند حیاتی محافظت می کنند

قبل از اعلام CPI، منابع تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Material Indicators به ​​ترکیب کتاب سفارش Binance برای سرنخ‌هایی از قیمت‌های BTC آینده نگاه می‌کردند.

موارد مرتبط: Binance ‘FUD’ مطابق CPI – 5 نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

وی با اشاره به اینکه حجم در حدود قیمت لحظه ای فعلی کاهش یافته است، افزود که پیشنهادها در تلاش برای دفاع از سلامت میانگین متحرک 200 هفته ای (MA) درست بالای 26000 دلار است.

این مقاله می‌گوید: «فراموش نکنید که نقدینگی نوسانات را کاهش می‌دهد. FireCharts مقداری نقدینگی پیشنهادی مناسب را نشان می‌دهد که از پشتیبانی فنی در میانگین متحرک 200 هفته‌ای محافظت می‌کند. کمتر.» خلاصه شده است برخی از نظرات آن روز.

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: متریال ایندکس/ توییتر

بیت کوین از اواسط مارس بالاتر از میانگین متحرک 200 هفته ای خود معامله می شود.

نمودار کندل استیک 1 هفته ای بیت کوین/دلار آمریکا (بیت استمپ) 200 مگاپیکسل. منبع: TradingView

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه است

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا