اخبار ارز دیجیتال

سامسون موو می‌گوید با سقوط ارز فیات، بیت‌کوین در ۵ سال آینده به ۱ میلیون دلار می‌رسد.

به گفته سامسون موو، مدیر عامل و حامی بیت کوین در ژانویه 3، سقوط ارز فیات در آینده می تواند بیت کوین را در 5 تا 10 سال آینده به 1 میلیون دلار برساند.

با وجود ادامه بازار نزولی، مدیر عامل شرکت و طرفدار بیت کوین (BTC) سامسون موو معتقد است که ارز دیجیتال اصلی می تواند در 5 تا 10 سال آینده به معیار قیمت 1 میلیون دلاری برسد. من معتقدم که وجود دارد. سقوط بزرگ ارز فیات می تواند یک کاتالیزور اصلی باشد، اما او گفت که “می تواند خیلی سریع اتفاق بیفتد” و “غیر منتظره” است.

در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف، او گفت: “مثل این است که یک شبه پول نقد را به چرخ دستی فشار دهید.”

Mow پیش‌بینی خود را هنگام اظهار نظر در مورد وضعیت فعلی پذیرش بیت‌کوین در السالوادور، حدود یک سال پس از پذیرش بیت‌کوین به عنوان ارز قانونی انجام داد. موو گفت که معتقد است این حرکت در السالوادور یک موفقیت کلی است، علیرغم استفاده نسبتاً کم این کشور از زیرساخت پرداخت بیت کوین و در دسترس بودن نابرابر.

ما اساساً در حال بازسازی زیرساخت های بانکداری سنتی در کشور هستیم.

به گفته موو، نوسانات بالای بیت کوین یکی از دلایلی است که مردم سالوادور برای زندگی روزمره خود به پول نقد به جای ارزهای دیجیتال متکی هستند. Mow معتقد است که این یک مشکل موقتی است زیرا با نزدیک شدن بیت کوین به معیار 1 میلیون دلاری، نوسانات کاهش می یابد.

موو همچنان بر این باور است که السالوادور می تواند در تشویق سایر کشورها به پیروی از الگوی خود نقش داشته باشد. به طور خاص، او معتقد است که جامعه محلی پر جنب و جوش السالوادور در السالوادور نقش کلیدی در پذیرش بیت کوین ایفا کرده است.

ترکیبی از ابتکارات از بالا به پایین و پایین به بالا باید در هر کشوری که می‌خواهد بیت کوین را با موفقیت بپذیرد متعادل باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت فعلی پذیرش بیت کوین در السالوادور، مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب کوین تلگراف بررسی کنید. فراموش نکنید که در کانال ما مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا