اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Blockstream: بیت کوین می تواند در ۹ سال به ۱۰ میلیون دلار برسد، اما به زنجیره های جانبی بیشتری نیاز دارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اگر پیش بینی قیمت ۱۰ میلیون دلاری Back and Finney محقق شود، ارزش بازار BTC به نزدیک به ۲۰۰ تریلیون دلار خواهد رسید.

مدیر عامل بلاک استریم، آدام بک می گوید که قیمت بیت کوین (BTC) تا پایان نیمه ششم در سال ۲۰۳۲ به ۱۰ میلیون دلار خواهد رسید تا زمانی که فناوری لایه ۲ بیت کوین و زیرساخت کیف پول بهبود یابد، فکر می کنم این امکان پذیر است.

در یک موضوع توییتر در ۱۲ فوریه، بک، یکی از مشارکت کنندگان هسته بیت کوین، گفت: توضیح در چه شرایطی پیش بینی قیمت ۱۰ میلیون دلاری هال فینی BTC محقق می شود؟

وی با اشاره به اینکه میانگین قیمت بیت کوین از سال ۲۰۱۳ نسبت به سال گذشته دو برابر شده است و در صورت ادامه این روند، قیمت بیت کوین می تواند در حدود ۹ سال آینده با ۲۰۰ تریلیون دلار ارزش بازار به ۱۰۰۰ برسد و توضیح داد که این قیمت به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید.

اما باک گفت که برای رسیدن به این تعداد، پیشرفت‌ها در فناوری لایه ۲ بیت کوین و زیرساخت کیف پول باید به سرعت ردیابی شوند تا به این نوآوری‌ها زمان داده شود تا مقیاس شوند.

“من فکر می کنم در دو نیمه بعدی همه چیز “جالب” خواهد شد. ما زمان زیادی برای گسترش فناوری خود نداریم. ما به مکانی نیاز داریم که میلیاردها کاربر بعدی بتوانند UTXO خود را داشته باشند، کلیدهای خود را، با سردخانه مقاوم در برابر سانسور داشته باشند. بدون تضعیف امنیت زنجیره اصلی. ”

باک گفت: “احتمالاً به معنای زنجیره جانبی / زنجیره محرکه به عنوان یک معامله است. بهینه سازی های رعد و برق بیشتر […] ما زمان زیادی نداریم زیرا فناوری، کیف پول، قابلیت همکاری و یکپارچگی زمان می برد. ”

پاسخ به اظهار نظر، باک گفت که او معتقد است پذیرش بیت کوین هنوز به انتهای منحنی S نرسیده است، زیرا تنها ۱ تا ۲ درصد از جمعیت جهان از بیت کوین استفاده می کنند. او پیش‌بینی می‌کند که سرمایه‌گذاران بیشتری شروع به «انباشتن» بیت‌کوین در کیف‌های ذخیره‌سازی سرد خواهند کرد.

با توجه به نوسانات، من فکر می‌کنم #بیت‌کوین می‌تواند به طور قابل‌توجهی بیش از حد شود و از یکی از این ارزش‌های بازار ۱۰۰ تا ۳۰۰ تریلیون دلاری برای تصحیح و به دست آوردن مجدد پذیرش پایدارتر در طول زمان استفاده کند. من گمان می‌کنم که افراد با نقاط ورودی متوسط ​​انگیزه زیادی برای این کار ندارند. فروش به صورت عمده در مقایسه با قیمت فعلی در آن زمان.”

مدیرعامل توضیح می‌دهد که بخشی از این موج بعدی پذیرش می‌تواند ناشی از چیزی باشد که او آن را «فورش هیپربیت‌کوین‌سازی» توصیف می‌کند، جایی که مردم در یک محیط تورم فوق‌العاده با بیت‌کوین «سیل» می‌شوند.

آدام باک معتقد است تورم ارزهای فیات می تواند مردم را مجبور به خرید و نگهداری بیت کوین کند. سس: توییتر.

مربوط: مدیر عامل Blockstream، آدام بک، درباره بیت کوین در بازی Jenga صحبت می کند

با این حال، در پاسخ به نظر دیگری، باک همچنین اعتراف کرد که تا کنون “کاملاً در کسب درآمد از بیت کوین شکست خورده است” پیشنهاد کرد که بیت کوین می تواند برای وام مسکن استفاده شود.

“بازار برای مالی سازی بومی بیت کوین نابالغ و تا حد زیادی دست نخورده است. محصولات ساختار یافته بیت کوین، وام های مسکن با پشتیبانی املاک و مستغلات اما سود تضمین شده توسط BTC، و سایر محصولات بیت کوین را جذاب تر می کند. ما کار را برای بسیاری از مردم آسان تر می کنیم و با ریسک مطابقت می کنیم. مشخصات.

باک اضافه کرد که برای نزدیک شدن به ۱۰ میلیون دلار، بیت کوین باید بخش قابل توجهی از حق بیمه ارزش ذخیره را در اوراق قرضه، املاک، طلا و اوراق بهادار جایگزین کند.

قیمت فعلی بیت کوین ۲۱۸۰۰ دلار است.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا