اخبار ارز دیجیتال

هک توسعه دهندگان هسته بیت کوین خطرات خود مدیریتی را برجسته می کند: جامعه پاسخ می دهد

یکی از کاربران توییتر اشاره کرد که اگر توسعه دهندگان برتر بیت کوین نتوانند کیف پول خود را ایمن نگه دارند، پذیرش انبوه یک رویا است.

یکی از اولین توسعه دهندگان اصلی بیت کوین ادعا می کند که موجودی وی توسط هکرها فاش شده است و باعث شد تا جامعه ارزهای دیجیتال از “مردم عادی” بخواهند از بیت کوین خود محافظت کنند.

در یک موضوع اخیر، لوک دشجر ادعا کرد که مهاجم به نحوی به کلید PGP (Pretty Good Privacy) از برنامه رمزنگاری که گواهی رمزنگاری را ایجاد می کند، دسترسی داشته است.

اعضای جامعه ارزهای دیجیتال در مورد اینکه چگونه توسعه دهندگان هسته بیت کوین که به خاطر آگاهی امنیتی خود شناخته شده اند، ابراز نگرانی کرده اند. برخی معتقدند که این امر پذیرش یا محافظت از بیت کوین را برای عموم مردم سخت تر می کند.

در یک پست، یکی از کاربران توییتر از این خبر شوکه شد و معتقد بود که افراد زیادی وجود ندارند که بتوانند به توسعه دهندگان کمک کنند و “اکثر مردم امید کمی دارند.” آنها توییت کردند:

سایر اعضای جامعه نیز با ابراز احساسات مشابه، تاکید کردند که ممکن است برای دشجر اتفاق بیفتد. درست برای مادربزرگ “نه” باشید. کاربران توییتر نیز پذیرش انبوهی را به این مکالمه وارد کردند.آنها ایمان داشتن اگر توسعه دهندگان برتر بیت کوین نمی توانند کیف پول خود را ایمن نگه دارند، پذیرش انبوه یک “داستان رویایی” است.

در همین حال، نامشیو تحلیلگر بیت کوین گفت: من باور دارم این احساسات ارزیابی منصفانه ای از وضعیت نیست. تحلیلگران تاکید کردند که دشجر از دانش بالایی در مورد بیت کوین برخوردار است، اما این بدان معنا نیست که او نمی تواند اشتباه کند.

مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو پاسخ داد موضوع توییتر Dashjr از توسعه دهندگان می پرسد که آیا صرافی ارز دیجیتال می تواند در مورد آن کمک کند. ژائو همچنین قول داده است که تیم‌های امنیتی بر دارایی‌ها نظارت خواهند کرد و اگر بیت کوین در صرافی‌های ارز دیجیتال سپرده شود، آن‌ها را مسدود خواهند کرد.

مربوط: خودکنترلی ارزهای دیجیتال یک “حق اساسی بشر” است، اما بدون خطر نیست: جامعه

در ۱۴ نوامبر، مدیر عامل Binance توصیه کرد که مقادیر کم را خود ذخیره کنید زیرا اشتباهات می توانند “بسیار گران” باشند. ژائو خودکنترلی را یک حق اساسی بشر توصیف کرد و از جوامع خواست که آن را به درستی انجام دهند.ما در مورد مزایای آن بحث کردیم. تالر گفت که مدیران “قدرت زیادی” در سیستم‌ها بدون خودکنترلی ذخیره می‌کنند.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا