اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین کپی روندهای قیمت «آشنا» در سال 2023، دو شاخص دیگر نشان می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هر دو ابزار SLRV Ribbon و Bitcoin Yardstick رفتار کپی برداری از سال 2019 را در رابطه با بازیابی قیمت بیت کوین نشان می دهند.

تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد که بیت کوین (BTC) در راه رسیدن به یک بازار صعودی جدید است و باید در این راه دستاوردهای جدی داشته باشد.

و توییت در 2 آوریل، چارلز ادواردز، بنیانگذار بیت کوین و صندوق سرمایه گذاری دارایی دیجیتال Capriole Investments، سیگنال صعودی “آشنایی” را در اندیکاتور روبان SLRV نشان داد.

ادواردز: SLRV “روند جدید” را راه اندازی می کند

روبان SLRV ابزاری برای اندازه گیری سود بالقوه بیت کوین است. در سال 2022 توسط کاپریول پیشنهاد شد و بر اساس نسبت ارزش واقعی کوتاه مدت به بلندمدت (SLRV) توسط تحلیلگر مشهور دیوید پوئل است.

نسبت SLRV درصد عرضه BTC را که در 24 ساعت گذشته فعال بوده است را می گیرد و آن را با آنچه 6 تا 12 ماه قبل فعال بود مقایسه می کند. این نتیجه نشان می دهد که عرضه کوتاه مدت و بلندمدت در یک مقطع زمانی خاص چقدر فعال است.

از این طریق، سرمایه گذاران می توانند بینشی در مورد احساسات و مسیرهای احتمالی قیمت به دست آورند، اما ادواردز استدلال می کند که در طول زمان، چنین ارزش های عرضه ممکن است تغییر کند.

مرتبط: زمستان کریپتو می تواند به سلامت روانی هادلر ضربه بزند

روبان SLRV سعی می کند با تجزیه و تحلیل تعامل بین دو میانگین متحرک به این موضوع بپردازد. زمانی که میانگین متحرک کوتاه مدت 30 روزه از میانگین متحرک بلند مدت 150 روزه عبور می کند، شروع یک فاز صعودی برای بیت کوین است.

ادواردز گفت که این اندیکاتور زمانی که به ابزارهای تجزیه و تحلیل بیت کوین قابل اعتماد می رسد، «به همان سادگی» است و اکنون در حال تکرار اقدامات کلاسیک صعودی با یک متقاطع در اوایل سال 2023 است. در پست مقدماتی وبلاگ توضیح داده شده است.

او خلاصه کرد: “این یک روند جدید برای روبان های SLRV است و به نظر آشنا می رسد.”

نمودار مشروح نوار بیت کوین SLRV.منبع: چارلز ادواردز / توییتر

ادواردز اضافه کرد که اگرچه روبان SLRV نسبتاً جدید است، اما او آن را برای نشان دادن قابلیت اطمینان و توانایی آن در بهبود بازده سرمایه گذاری بیت کوین نسبت به خرید و نگهداری آن آزمایش کرده است.

بیت کوین همچنان “ارزان” است

SLRV تنها معیار بیت کوینی نبود که به ادواردز در این ماه حس دژاوو داد.

مرتبط: هدف قیمت بیت کوین به 35000 دلار بازبینی شد زیرا بیت کوین به فشار نقدینگی اصلی خود نگاه می کند

معیار بیت کوین که قبلا توسط کوین تلگراف پوشش داده شده بود، بهبودی در ارزش بازار بیت کوین و هش ریت را نشان می دهد، اما همچنان بیت کوین را در قیمت های فعلی به عنوان «ارزان» طبقه بندی می کند.

او در 31 مارس اظهار داشت: «معیار بیت کوین نشانه ای آشنا برای پایین ترین سطح 2019 است.

پس از خروج از منطقه «ارزان» در اوایل سال، BTC/USD تنها یک بازده کوتاه در طول سقوط بازارهای متقابل COVID-19 در مارس 2020 مشاهده کرد.

نمودار معیار بیت کوینمنبع: چارلز ادواردز / توییتر

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان‌شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا