🚨 اخبار ارز دیجیتال

تسلط بیت کوین همچنان ادامه دارد که جریان ورودی هفته سوم، جریان خروجی ماه قبل را اصلاح می کند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جریان ورودی به سهام بلاک چین نیز به بالاترین حد اخیر یعنی ۱۵ میلیون دلار رسیده است. با این حال، حجم کل معاملات کاهش یافت.

طبق گزارشی که CoinShares در ۱۰ ژوئیه منتشر کرد، سومین هفته متوالی ورود دارایی های دیجیتال مثبت به طور کامل ۹ هفته گذشته جریان خروجی به بازار را اصلاح کرد.

ورودی این هفته بالغ بر ۱۳۶ میلیون دلار بود. صندوق‌های بیت‌کوین (BTC) به روند خود برای حفظ موقعیت‌های لنگر ادامه دادند و ۹۸ درصد از ورودی‌ها از بیت‌کوین بود. ۲٪ باقی مانده عمدتاً از اتر (ETH)، دارایی های متعدد و چند آلت کوین می آید.

منبع: Screenshots, CoinShares

پس از ۹ هفته خروج دارایی های دیجیتالی که از ورودی ها پیشی گرفت، این سومین هفته متوالی حرکت مثبت، مجموع جاری فعلی را به ۴۷۰ میلیون دلار رساند. به گفته Coinshares، این مجموع به طور کامل رگه قبلی را برطرف می کند.

جریان ورودی بیت کوین در هفته گذشته پس از دو رکورد یک ساله گذشته هیچ نشانه ای از کاهش را نشان نداد. همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، ورودی بیت کوین در هفته گذشته ۱۲۳ میلیون دلار بود. ۱۰ میلیون دلار در این هفته اضافه شد و ورودی دو هفته ای را تنها در بیت کوین به ۲۵۶ میلیون دلار رساند.

این امر به تسلط بازار ارزهای دیجیتال ادامه می دهد و ارزش بازار بیت کوین را از ۵۱.۴۶ درصد هفته گذشته به سهم ۵۱.۶۶ درصدی آن تا ۱۱ جولای افزایش می دهد.

خبر خوب دیگر برای هادلر این است که جریان ورودی به سهام بلاک چین به بالاترین میزان سالانه ۱۵ میلیون دلار رسیده است. به گفته Coinshares، این رقم بیش از دو برابر ۶.۸ میلیون دلار در هفته گذشته بود که به ۹ هفته جریان خروجی پایان داد.

با این حال، از آنجایی که به نظر می رسد نقدینگی کلی در حال کاهش است، ممکن است به زودی نشانه هایی از تعادل را مشاهده کنیم. در این گزارش آمده است که حجم معاملات به “پایین ترین سطح فصلی” رسیده است که تکرار چرخه نقدینگی کمتر در سال گذشته در ماه های جولای و آگوست است.

مربوط: شوک عرضه بیت کوین قیمت بیت کوین را به ۱۲۰۰۰۰ دلار می رساند – استاندارد Chartered

علیرغم یک رشته اخبار مثبت در مورد جریان سرمایه، به نظر می رسد برخی از سرمایه گذاران از فقدان روند مشخص ناآرام هستند.

احساسات مثبت ناشی از این انتظار که یک یا چند شرکت در نهایت تاییدیه دولت ایالات متحده را برای ارائه بیت کوین به عنوان ETF دریافت کنند، ممکن است با طولانی شدن روند کاهش یابد.

همچنین در حالی که شکایت های جاری کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه بایننس و کوین بیس بدون هیچ نشانه روشنی از تصمیم دادگاه ها ادامه دارد، فضایی از عدم اطمینان وجود دارد.نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا