🚨 اخبار ارز دیجیتال

۵۰۰ میلیارد دلار بانک Nomura ژاپن صندوق پذیرش بیت کوین را راه اندازی کرد

صندوق پذیرش بیت کوین برای مدت زمان محدودی در معرض بیت کوین قرار دارد و در دسترس سرمایه گذاران نهادی است.

مدیریت دارایی دیجیتال لیزری، شرکت تابعه دارایی دیجیتال Nomura، بزرگترین بانک سرمایه گذاری ژاپن، صندوق پذیرش بیت کوین را برای سرمایه گذاران نهادی راه اندازی کرده است.

طبق اعلام رسمی، این صندوق مبتنی بر بیت کوین اولین مورد از مجموعه راه حل های سرمایه گذاری پیاده سازی دیجیتالی خواهد بود که این شرکت قصد دارد معرفی کند.

Nomura یک غول مالی ژاپنی با بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار دارایی است و خدمات کارگزاری را به سرمایه گذاران شهودی پیشرو ارائه می دهد. صندوق بیت‌کوین که توسط بخش دارایی‌های دیجیتال این شرکت راه‌اندازی شده است، به سرمایه‌گذاران در معرض مستقیم بیت کوین قرار می‌دهد.

صندوق پذیرش دیجیتال بیت کوین لیزری، قرار گرفتن در معرض طولانی مدت بیت کوین را فراهم می کند. این غول مالی، Komainu را به عنوان شریک حفاظتی قانونی خود انتخاب کرد. صندوق بیت کوین بخشی از شرکت پرتفوی تفکیک شده Laser Digital Funds است و طبق هماهنگی با سازمان تنظیم مقررات جزایر کیمن به عنوان یک تراست سرمایه گذاری ثبت شده است.

سباستین گریت، رئیس مدیریت دارایی دیجیتال لیزری، گفت که بیت کوین یکی از توانمندسازهای این تحول بلندمدت است و قرار گرفتن در معرض بیت کوین درازمدت راه حلی را برای جذب این روند کلان به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

مربوط: مدیر عامل شرکت می گوید مجوز MVP Bybit در دبی “بسیار محدود کننده” است

صندوق پذیرش بیت کوین ممکن است اولین صندوقی باشد که توسط Nomura و بازوی دارایی دیجیتال آن راه اندازی شده است، اما غول بانکداری سرمایه گذاری ژاپنی مدتی است که در اکوسیستم دارایی دیجیتال سرمایه گذاری کرده است. در سپتامبر ۲۰۲۲، این شرکت یک بخش سرمایه گذاری خطرپذیر دارایی دیجیتال را راه اندازی کرد تا در خط مقدم نوآوری دیجیتال باقی بماند. در اوایل آگوست سال جاری، بازوی کریپتو لیزر دیجیتال Nomura نیز مجوز فعالیت در این کشور را از سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی (VARA) دریافت کرد.

صندوق پذیرش بیت‌کوین که مدت‌ها تنها برای سرمایه‌گذاران در ژاپن بود، در بحبوحه بحث‌های فزاینده درباره محصولات سرمایه‌گذاری مبتنی بر بیت‌کوین از سوی غول‌های مالی اصلی تنظیم‌شده راه‌اندازی شد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده دو ETF آتی مبتنی بر بیت کوین را با وجود تأخیر در تعیین ETF بیت کوین تأیید کرده است. علاوه بر ایالات متحده، کانادا و اروپا نیز چندین محصول سرمایه گذاری متمرکز بر ویتوسین را در چند سال گذشته تأیید کرده اند.

مجله:’زیبا و معکوس: اولین برداشت های جیمسون لوپ از بیت کوین

نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا