🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ۲۳.۵ هزار دلار نگه می دارد همانطور که معامله گران می گویند بیت کوین “یکسان” با شکست ۲۰۲۰ است

بیت کوین همه را صعودی نخواهد کرد، اما چندین منبع به ساختارهای کلاسیک بازار صعودی در نمودار قیمت BTC اشاره می کنند.

بیت کوین (BTC) در ۴ فوریه به بالای ۲۳۵۰۰ دلار صعود کرد زیرا گاوها حاضر نشدند حمایت خود را در معاملات بعد از ساعت متوقف کنند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

قیمت بیت کوین خاطرات سال ۲۰۲۰ را زنده می کند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین/دلار آمریکا از زمان بازگشایی وال استریت در ۳ فوریه در محدوده محدودی باقی مانده است.

داده های اقتصاد کلان منتشر شده از ایالات متحده نوسانات متوسطی را نشان می دهد، اما روند کلی تغییری نداشته است زیرا معامله گران زمان خود را به آخر هفته می گذرانند.

با این حال، نظرات در مورد چشم انداز بلندمدت متفاوت بود و برخی استدلال می کردند که دلیل کمی برای باور ادامه صعود بیت کوین وجود دارد.

تاجر معروف کریپتو تونی می‌گوید: «ما قبلاً شاهد تماس ۵۰۰۰۰ دلاری در بیت‌کوین بوده‌ایم، اما تغییر در ساختار بازار با قیمت‌های بالا و پایین هنوز کامل نشده است. بسته شدن برخی از توییت های روز.

خوشبین تر بود، تاجر همکار Credible Crypto، که تئوری های خود را در مقایسه عملکرد قیمت فعلی بیت کوین با اقدام قیمتی اواخر سال ۲۰۲۰، مدت کوتاهی پس از اینکه بیت کوین از بالاترین رکورد خود در سال ۲۰۱۷ عبور کرد، دو برابر کرد.

او می‌گوید: «اکشن قیمت به‌خوبی از پایین‌ترین قیمت‌ها، شبیه به شکل‌گیری پایینی که قبل از آخرین ضربه بین ۱۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰+ بود، توسعه یافت.» من نوشته ام در یک به روز رسانی به موضوع مربوطه توییتر.

بیت کوین می تواند همچنان به رشد خود ادامه دهد در حالی که بیشتر آنها منتظر عقب نشینی هستند…

نمودار مقایسه BTC/USD. منبع: Credible Crypto/ Twitter

برخی دیگر نگران این هستند که ثروت دلار آمریکا به سمت بهتر شدن پیش برود، و اگر این روند ادامه پیدا کند، می‌تواند روی دارایی‌های ریسک به طور کلی تأثیر بگذارد.

شاخص دلار آمریکا (DXY) برای تاجر محبوب برندتس “زنگ هشدار” به صدا درآمده است. به وضوح انتقال به استیبل کوین

دیوید بردی، سرمایه‌گذار کلان، می‌گوید: “به نظر شما DXY پس از فروش طولانی و عمیق در حال صعود است؟ من نه. شورت لوتا هنوز باید فشرده شود.” ادامه در مورد سقوط دلار از بالاترین سطح ۲۰ ساله در سه ماهه سوم ۲۰۲۲.

نمودار شمعی ۱ روزه شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

آماده سازی RSI برای “ادامه صعودی”

در همین حال، معامله‌گر و تحلیلگر Rekt Capital به بازه زمانی ماهانه سرنخ‌های احتمالی مبنی بر سقوط بیت‌کوین قبل از ادامه رشد آن توجه کرده است.

مرتبط: بیت کوین با کپی برداری از RSI از بازیابی بازار خرس ۲۰۱۸، «رشد بزرگ» جدیدی را برنامه ریزی می کند

این به شکل شاخص قدرت نسبی (RSI) بود که از پایین ترین سطح خود در ژانویه برگشت و سطوح حمایت مهم را دوباره به دست آورد.

در حالی که اذعان داشت که از نظر تاریخی، بازار بیت‌کوین «هیچ‌گاه واقعاً دو کفی» در RSI ندیده است، اما استدلال کرد که پایین‌ترین سطح بعدی همچنان امکان‌پذیر است.

او در ماه فوریه گفت: «اکنون تنها موضوع تأیید و حفظ این است که ما به طور مداوم در حال تثبیت این سطوح هستیم، و این چیزی است که ما واقعاً برای ادامه روند صعودی می‌خواهیم.» با یک ویدیوی YouTube منتشر شده در ۳ پایان یافت.

نمودار مشروح شاخص قدرت نسبی بیت کوین (RSI) (عکس از صفحه). منبع: Rekt Capital/YouTube

آ نظرسنجی توییتر به طور مشابه، Rekt Capital اجماع کمی دارد که BTC/USD باید سقوط کند.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا