🚨 اخبار ارز دیجیتال

سناتور آمریکایی سینتیا لومیس، بیت کوین به پاکسازی محیط و دستگیری مجرمان کمک خواهد کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سناتور آمریکایی سینتیا لومیس به پریان بورینگ، مدیر عامل اتاق تجارت دیجیتال، روی صحنه در بیت کوین میامی ۲۰۲۳ برای بحث طولانی در مورد مقررات پیوست.

سناتور جمهوری خواه ایالات متحده سینتیا لومیس از وایومینگ در جریان رویداد بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی در ۱۹ می با پریان بورینگ، بنیانگذار و مدیر عامل اتاق بازرگانی دیجیتال صحبت می کند و در کانون گفتگو کرد.

موضوعات مورد بحث اهمیت بیت کوین برای امنیت ملی و انرژی ایالات متحده و قوانین آتی پیرامون ارزهای دیجیتال، بلاک چین و فناوری های مرتبط بود.

لومیس توضیح داد که تنظیم بیت کوین و فناوری های مرتبط با آن موضوع امنیت ملی است. او استدلال کرد که دولت ایالات متحده در قبال بدهی خود غیرمسئول است و بیت کوین را به عنوان یک شبکه ایمنی غیرمتمرکز برای شهروندان خود قرار داده است.

با نزدیک شدن به بحث در مورد سقف بدهی جدید، من در واقع نگران هستم که این سقف در نهایت به حدی برسد که پرداخت سود از مبلغی که ما برای دفاع هزینه می کنیم بیشتر شود. بنابراین این یک موضوع امنیت ملی است.

سناتور معتقد است که چالش‌های کنونی پیرامون تصویب قوانین سازگار با بیت‌کوین، کمتر به نگرانی‌های مبتنی بر واقعیت مربوط می‌شود و بیشتر به آنچه که او به‌عنوان جهل و فقدان آموزش می‌داند، مرتبط است.

لومیس خطاب به تمام حضار گفت: “همه شما می دانید که FTX در زمان ورشکستگی بیت کوین صفر داشت، اما افرادی در واشنگتن دی سی هستند که شرکت ها را با دارایی های دیجیتال اشتباه می گیرند. تعداد زیادی از آنها وجود دارند. آنها بیت کوین را با سایر ارزهای دیجیتال اشتباه می گیرند. “او با کنایه گفت.

لومیس، همراه با نماینده ایالت نیویورک با این حال، به گفته لومیس، این دو سناتور منتظرند تا ببینند برای لوایح مربوط به استیبل کوین که در مجلس نمایندگان معرفی شده اند، پیش از ارائه لوایح خود، چه اتفاقی می افتد.

لومیس به این واقعیت اشاره کرد که سناتور گیلیبراند، که خود یکی از اعضای کمیته نظارت بر SEC است، در کمیته سنا ناظر بر CFTC به عنوان یک عامل کلیدی خدمت می کرد و به پتانسیل این لایحه برای تصویب اشاره کرد. نگرشی خوش بینانه نشان داد.

بنیانگذار و مدیر عامل اتاق تجارت دیجیتال، پریان بورینگ، موضوع را به ماینینگ تبدیل کرد و اشاره کرد که عضویت شرکت او بیش از ۵۰ درصد از هش ریت بیت کوین ایالات متحده را تشکیل می دهد و او خاطرنشان کرد که بسیاری از مشتریان او نگران مالیات ۳۰ درصدی ماینینگ هستند. اخیراً توسط کاخ سفید اعلام شده است.

هنگامی که او به مالیات اشاره کرد، هیاهوهایی به راه افتاد، اما سناتور لومیس با پاسخ به این جمله، “اول از همه، می خواهم به شما بگویم که این اتفاق نخواهد افتاد.” او سپس تکرار کرد که چندین عضو کنگره سخت با جامعه دارایی دیجیتال کار می کنند تا مقررات منصفانه را تضمین کنند.

لومیس با اشاره به اهمیت مضاعف تنظیم صحیح، تاکید کرد که مسئله امنیت ملی است و این بار استفاده از فرآیند استخراج بیت کوین برای محیط زیست نیز ضروری است. من اضافه کردم که وجود دارد.

یکی از مزایای استخراج بیت کوین این است که اگر یک چاه نفت یا گاز را حفر کنید که از چاه‌های نفت و گاز دیگر دور است، می‌توانید گاز را تا زمانی که خط لوله را بکشید در جو آزاد کنید. می توانید عملیات استخراج بیت کوین را با یک تریلر یدک بکشید و از گاز متان منتشر شده برای استخراج بیت کوین استفاده کنید و از انتشار گاز در جو جلوگیری کنید.

این سناتور افزود: «بیت‌کوین در حال پاکسازی محیط‌زیست است» که باعث تشویق بیشتر حضار شد. او همچنین خاطرنشان کرد که استخراج بیت کوین می‌تواند به عنوان ابزاری برای تثبیت شبکه انرژی مورد استفاده قرار گیرد و گفت که عملیات استخراج می‌تواند برای اطمینان از توزیع مناسب انرژی، افزایش یا کاهش یابد.

لومیس در توضیح اینکه چرا دولت ایالات متحده تمایلی به ترویج فناوری بیت کوین نداشته است، به برداشت کنگره اشاره کرد که “بیت کوین و ارزهای دیجیتال برای فعالیت های مجرمانه استفاده می شوند.”

لومیس گفت: «ما سعی کرده‌ایم به قانون‌گذاران آموزش دهیم که شرکت‌هایی مانند Chainalysis می‌توانند با بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال راحت‌تر از دلار آمریکا جرایم را حل کنند.» او افزود: «اما هنوز هم افرادی هستند که این موضوع را باور نمی‌کنند. او در ادامه توضیح داد که ترویج نوآوری های مرتبط مانند بیت کوین و عملیات استخراج در خارج از کشور، توانایی سازمان های مجری قانون ایالات متحده را برای فعالیت در دنیای دیجیتالی فزاینده تضعیف می کند.

مجله: ماسک به شکایت از مایکروسافت اشاره کرد، نماینده کنگره آمریکا خواستار اخراج جنسلر شد، بیشتر

نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا