🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین کش به ارتقای CashToken در شبکه اجازه می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جیسون دریزهنر، توسعه‌دهنده BCH گفت که آخرین ارتقاء شامل پشتیبانی از CashTokens است که به نظر او “ابزاری برای گسترش دسترسی مالی” است.

شبکه بیت کوین کش (BCH) ارتقای عمده ای دریافت کرده است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا توکن هایی با ویژگی های مشابه BCH ایجاد کنند. اینها “CashTokens” نامیده می شوند و می توانند توسط هر کسی که از شبکه استفاده می کند صادر کند.

این شبکه با موفقیت بلاک چین خود را با ارتفاع بلوک BCH 792772 ارتقا داده است. به گفته جیسون دریزهنر، توسعه دهنده BCH، ارتقای جدید شامل پشتیبانی از CashTokens است که توسعه دهندگان آن را “ابزاری برای گسترش دسترسی مالی” می دانند. این ارتقا همچنین شامل ویژگی‌های دیگری مانند خزانه‌داری چند طرفه مقاوم در آینده و بهبودهای فنی در اعتبارسنجی تراکنش‌ها است.

توسعه دهنده تاکید کرد که CashToken را می توان برای برنامه های مختلفی استفاده کرد، از استیبل کوین های پرداخت و کالاها گرفته تا کارت های هدیه و بلیط های رویداد. Dreyzehner همچنین گفت که کاربردهای پیشرفته روی زنجیره نیز از فناوری زیربنایی امکان پذیر خواهد بود. این شامل صرافی های غیرمتمرکز (DEX)، خزانه های امنیتی و زنجیره های جانبی پل می شود.

مربوط: آیا اعداد ترتیبی برای بیت کوین خوب هستند یا بد؟

با آپدیت جدید، قیمت توکن BCH نیز در همان روز به شدت افزایش یافت. طبق داده ها، این توکن از ۱۱۴ دلار به ۱۲۰ دلار در ۱۵ می افزایش یافت. با وجود هیاهو، نوسان قیمت کوتاه مدت بود زیرا قیمت تقریباً بلافاصله در روز ارتقا به محدوده ۱۱۳-۱۱۴ دلار بازگشت.

شاخص قیمت بیت کوین کش از ۱۴ تا ۱۶ می. منبع: کوین تلگراف

با افزایش محبوبیت توکن BRC-20، ارتقای CashTokens برای شبکه بیت کوین کش وجود خواهد داشت. در ۹ می، ارزش بازار توکن های BRC-20 از یک میلیارد دلار گذشت. این رشد انفجاری دو ماه پس از ایجاد پروتکل جایگزینی توکن بیت کوین و با رشد توکن هایی مانند ORDI، NALS، VMPX، PEPE و MEME صورت گرفت.

توسعه جدید برای بسیاری جالب بود، اما چالش های جدیدی را نیز برای شبکه به همراه داشت. اکسل آدلر جونیور، تحلیلگر CryptoQuant در ۱۰ می گفت که افزایش کارمزدها و ترازهای معاملاتی به دلیل استاندارد توکن جدید، شبکه بیت کوین را تحت تاثیر قرار داده است.

مجله: ۳.۴ میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن: داستان هکر جاده ابریشمنویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا