🚨 اخبار ارز دیجیتال

با افزایش شاخص اصلی قیمت بیت کوین کش (BCH) 20 درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین کش (BCH)، یکی از ارزهای دیجیتال پیشرو، پیشرفت مالی قابل توجهی را به دست آورده است. مشاهده گردید افزایش چشمگیر قیمت با افزایش ۲۰.۱۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته مشاهده شده است. این رشد قابل توجه قیمت معامله را به ۴۸۶.۱۲ دلار افزایش داد که نسبت به ماه گذشته ۱۰۱.۸۷ درصد افزایش قابل توجهی داشت. این افزایش توجه معامله گران و سرمایه گذاران را به یک اندازه جلب کرد و منجر به افزایش ۱۱۵.۶۶ درصدی حجم معاملات ۲۴ ساعته شد که در حال حاضر ۳.۱۲ میلیارد دلار است.

در همین حال، داده های CoinGlass حاکی از افزایش قابل توجه تعامل در بازار است. علاقه باز به بیت کوین کش صعود کرد در همین بازه زمانی با ۱۶.۸۰ درصد افزایش به ۴۱۹.۳۵ میلیون دلار رسید. این افزایش علاقه به ویژه در پلتفرم های تجاری عمده مشهود است. Binance، OKX و Bybit به ترتیب ۱۹۲.۹۴ میلیون دلار، ۶۵.۵۳ میلیون دلار و ۶۱.۷۵ میلیون دلار کمک کردند.

کاتالیزور گاو نر

تحلیلگران این افزایش شهابی را در درجه اول به رویداد مورد انتظار نصف شدن بیت کوین کش نسبت می دهند. برنامه ریزی شده برای ۲۳ مارس ۲۰۲۴. انتظار می رود این رویداد، نیمه دوم شبکه، پاداش بلوک را از ۶.۲۵ BCH به ۳۱۲۵ BCH کاهش دهد. رویدادهای نصف کردن در دنیای ارزهای دیجیتال مهم هستند زیرا نرخ تولید سکه‌های جدید را کاهش می‌دهند، بنابراین به طور بالقوه ارزش سکه‌های موجود را به دلیل کاهش عرضه افزایش می‌دهند.

شبکه بیت کوین کش تقریباً هر چهار سال یکبار به نصف کاهش می یابد بیت کوینکنترل تورم و افزایش عمر شبکه با کاهش سرعت تولید سکه. این رویداد نصف شدن اهمیت ویژه ای دارد زیرا می تواند منجر به کاهش نرخ نفوذ بیت کوین کش شود و در نتیجه بر کمیاب و ارزش آن تأثیر بگذارد.

ناظران بازار از نزدیک وضعیت را زیر نظر دارند، زیرا نصف شدن گذشته در سایر ارزهای دیجیتال باعث افزایش قیمت ها و افزایش فعالیت بازار شده است. جنبه نصف کردن با نزدیک شدن به تاریخ، جامعه برای نظارت بر تغییرات در پویایی بازار که ممکن است از این رویداد مهم ناشی شود، در حالت آماده باش قرار دارد. هنوز مشخص نیست که آیا این روند صعودی ادامه خواهد داشت یا خیر، اما در حال حاضر سرمایه گذاران بیت کوین کش از این روند لذت می برند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا