اخبار ارز دیجیتال

تسلیم‌های بیت‌کوین بسیار زیاد است – داده‌ها رکورد زیان‌های تحقق‌یافته و ناشناخته را نشان می‌دهند

ورشکستگی ها، کاهش حاشیه سود و درک ضررهای بزرگ توسط معامله گران، همه نشانه های تسلیم شدن از سوی فعالان مختلف بازار است.

سه هفته پس از فروپاشی FTX، تحلیلگران بیت کوین (BTC) در حال بررسی دقیق داده ها هستند تا مشخص کنند که آیا فروش بیشتر به دنبال خواهد داشت یا اینکه آیا بازار نزولی سقوط کرده است.

یکی از ویژگی های مشترک ماینرها، دارندگان کوتاه مدت و دارندگان بلند مدت این است که در حال حاضر در بازار بیت کوین ضرر می کنند.

بر اساس تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode، بزرگی زیان های تحقق یافته و غیرقابل تحقق برای دارندگان بیت کوین یکی از سنگین ترین رویدادهای تسلیم در تاریخ BTC است. کاپیتولاسیون همه گروه ها را از افزایش ورشکستگی و کاهش درآمدهای جزئی باز داشته است.

ضرر واقعی بیت کوین چهارمین رکورد بزرگ است در حالی که ضررهای غیر واقعی افزایش می یابد

نوامبر 10.8 میلیارد دلار در 7 روز ضرر واقعی برای بیت کوین داشت. بزرگترین ضرر محقق شده در تاریخ بیت کوین در ژوئن 2022 با 19.8 میلیارد دلار ثبت شد. چنین ضررهایی نشان می دهد که حجم زیادی از بیت کوین با قیمتی با تخفیف معامله شده است.

بیت کوین 7 روز از دست دادن را متوجه شد.منبع: Glassnode

یک ضرب المثل معروف سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال این است: “اگر نفروشید نمی توانید ضرر کنید.” زیان های تحقق نیافته کل بازار بیت کوین را نسبت به ارزش بازار دنبال می کند. زیان 56 درصدی تحقق نیافته در نوامبر 2022 بزرگترین در بازار نزولی فعلی است. بین سال‌های 2014 تا 2015، ضررهای غیرقابل تحقق برای دارندگان بیت‌کوین به بالاترین حد خود یعنی 86 درصد رسید. زیان محقق نشده فعلی چهارمین ضرر بزرگ در تاریخ بیت کوین است.

به گفته تحلیلگران Glassnode:

این اندیکاتور اخیراً به 56 درصد رسیده است، بالاترین رقم در چرخه و با انتهای پایین بازارهای نزولی قبلی مطابقت دارد.

میانگین متحرک 7 روزه از ضررهای تحقق نیافته بیت کوین.منبع: Glassnode

با مبارزه ماینرهای بیت کوین، زمان بلاک کردن کندتر می شود

سرمایه گذاران بیت کوین تنها کسانی نیستند که در بازار فعلی تسلیم می شوند. ماینرهای بیت کوین در تلاش هستند تا سود خود را با قیمتی پایین حفظ کنند.

این روی نرخ هش استخراج بیت کوین تأثیر می گذارد زیرا ماینرهای بیت کوین برای بقای اقتصادی تحت فشار هستند. کاهش نرخ هش بیت کوین، تراکنش های بیت کوین را کند می کند. با توجه به شاخص هش ریت، زمان مسدودسازی به بیش از 11 دقیقه رسید.

علیرغم چالش های فعلی، تحلیلگران بر این باورند که تسلیم شدن برای شروع بازار صعودی بعدی مفید خواهد بود.

“یکی از رویدادهای ثابتی که انگیزه گذار انتقال خرس به گاو نر است، تحقق چشمگیر زیان است زیرا سرمایه گذاران تسلیم می شوند و به طور گسترده تسلیم می شوند.”

در حال حاضر گروه‌های زیادی که در این مرحله از بازار نزولی پس از FTX ضرر می‌کنند، بیت‌کوین و احساسات کلی بازار در حال بهبود هستند تا پول‌های جدید را برای به حرکت درآوردن بازار صعودی تحریک کنند. اگر احساسات بهبود نیابد، ممکن است تسلیم با قبلی مطابقت نداشته باشد. چرخه های بیت کوین

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: Kyle White

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا