اخبار ارز دیجیتال

پیش‌بینی بیت‌کوین می‌تواند به بالای 30 هزار دلار برسد

تجزیه و تحلیل موج الیوت QCP Capital نشان می دهد که قیمت بیت کوین هنوز به کف خود نرسیده است.

تحقیقات جدید پیش‌بینی می‌کند که بیت کوین (BTC) می‌تواند 50 درصد دیگر قبل از فروش گسترده برای تکمیل بازار نزولی رخ دهد.

شرکت بازرگانی QCP Capital در آخرین نسخه خبرنامه بازار عادی خود، The Crypto Circular، هشداری جدی به کسانی که معتقدند زمستان کریپتو به پایان رسیده است، صادر کرده است.

یک مطالعه درباره “فروش نهایی موج پنجم” هشدار می دهد.

بیت کوین با حفظ سطوح حمایتی جدید پس از بهبود ناگهانی در بازار صعودی یک هفته ای، خود را شگفت زده کرده است و تا کنون به 21650 دلار رسیده است.

BTC/USD علیرغم ادعاهای گسترده مبنی بر حرکات “رقصی”، خطوط اصلی روند و قیمت روانی را کاهش می دهد.

QCP هنوز هم سوخت زیادی برای بالابردن جفت ارز دارد، اما این بدان معنا نیست که کل بازار نزولی تمام شده و از هم پاشیده است.

او تحلیل قیمت بلندمدت Elliott Wave خود را به روز کرد و ادعا کرد که رالی فعلی موج 4 بیت کوین را تشکیل می دهد.

او نوشت: «بدون شک، آنچه امروز در بازارهای ریسک شاهد آن هستیم، امضای موج 4 است.

این رالی از پایین ترین سطح نوامبر 2022 فقط یک اصلاح موج چهارم است و ما به دیدگاه خود مبنی بر اینکه فروش نهایی موج پنجم وجود خواهد داشت، پایبند هستیم.

چنین تسلیم نهایی شوخی نیست. موج 5، همانطور که نمودارهای قبلی در ماه دسامبر نشان داد، به این معنی است که بیت کوین و اتر (ETH) می توانند به زیر سطح 2022 سقوط کنند.

نمودار مشروح ETH/USD (تصویر صفحه).منبع: QCP Capital

در ادامه خبرنامه آمده است: «حتی اگر تمدید مشاهده شده تا کنون در سال 2023 از سطوح فنی کوتاه‌مدت بالاتر برود، در پارامترهای موج چهارم باقی می‌ماند و در نتیجه به شتاب صعودی می‌افزاید.» مزرعه برنج.

تئوری موج الیوت بیان می کند که سطوح اصلاحی فیبوناچی 20%، 38.2% و 50% در موج 4 اهمیت ویژه ای دارند. بیت کوین در حال حاضر تقریباً 20 درصد از پایین ترین سطح کلان اخیر خود اصلاح شده است، بنابراین دو هدف قیمتی باقی مانده در حال حاضر اعمال می شوند: 27100 دلار و 27100 دلار تا 31850 دلار.

QCP گفت: «از نظر فنی، تا زمانی که این سطوح شکسته نشوند، موج چهارم هنوز در راه است و ما نباید موج پنجم نهایی را زمانی که این بازارها به پایین‌ترین حد خود می‌رسند، رد کنیم».

قطعاً در حال حاضر دردسر کم است.»

WEF با اقدام قیمت ناپایدار BTC

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، بیت کوین اخیراً برای یکپارچگی بسیار مورد نیاز، رفتار معاملاتی «فقط صعودی» خود را جایگزین کرده است.

مرتبط: بیت کوین به بالاترین حد در 4 ماه گذشته به عنوان PPI ایالات متحده رسید، داده های خرده فروشی “اشتباه بزرگ” را ارسال می کند

این به کمک هراس ناشی از حذف صرافی بیتزلاتو توسط ایالات متحده، در بحبوحه نگرانی‌های نظارتی مجدد در مورد بیت کوین از سوی شرکت‌کنندگان در مجمع جهانی اقتصاد که در حال حاضر در داووس، سوئیس در جریان است، ارائه شد.

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، BTC/USD در زمان نوشتن این مقاله در 19 ژانویه حدود 20800 دلار معامله می‌شد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا