اخبار ارز دیجیتال

قبل از اینکه قیمت بیت کوین دچار یک اصلاح سخت شود، بیت کوین می تواند به ۴۰۰۰۰ دلار برسد – تحلیلگر


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته مایکل ون د پوپ، قیمت بیت کوین به سمت کاهش در روز پیش می رود، اما هنوز مقداری قدرت در کوتاه مدت باقی مانده است.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در ۲۱ فوریه، باز شدن بازارهای سهام ایالات متحده، با فشار فروش مواجه است.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

کاهش قیمت BTC در سهام ایالات متحده

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که BTC/USD در Bitstamp به کمترین میزان روزانه ۲۴۳۲۴ دلار سقوط کرده است.

پس از تلاش اخیر برای حمایت از ۲۵۰۰۰ دلار، یک سیگنال نزولی در حال حاضر در جفت بود.

در میان ادعاهای مربوط به نهنگ ها در صرافی، منابع ناظر Material Indicators به ​​این نتیجه رسیدند که میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای (MA) 25100 دلاری باید پشتیبان تغییر روند بلندمدت بیت کوین باشد. مزرعه برنج.

یکی نوشت: “IMO، تا زمانی که شاهد یک شمع کامل بالای ۲۰۰ WMA نباشیم، این همچنان یک رالی در بازار نزولی است و با دیوار پیشنهادی بالای ۲۴۰۰۰ دلار، کوتاه‌مدت از این سطح تقریباً به اندازه اشتیاق کوتاه مدت است. ریسک.”تعداد آخرین نظرات به روز رسانی توییتر.

نمودار همراه با دفتر سفارش بایننس، نزدیک شدن نقدینگی به قیمت نقدی را قبل از افتتاح وال استریت نشان می دهد.

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

در همین حال، کالب فرانزن، تحلیلگر ارشد بازار در Cubic Analytics، چشم‌انداز نزولی را برای S&P 500 به‌ویژه ارائه کرده است، در حالی که عملکرد دارایی‌های ریسک همچنان بر ارزهای دیجیتال تاثیر می‌گذارد.

او گفت: «S&P 500 سقوط کرد و بسیار زیر ۴۰۸۰ دلار معامله شد. بسته شدن به همراه نمودار روز

آزمایش مجدد ابر میانگین متحرک ۲۰۰ روزه محتمل است که سطح پشتیبانی مهمی خواهد بود.

نمودار مشروح S&P 500. منبع: Caleb Franzen/Twitter

S&P 500 در زمان نگارش این مقاله ۱.۳ درصد کاهش داشته است، در حالی که شاخص Nasdaq Composite 1.7 درصد کاهش یافته است.

با وجود همبستگی تقریبا معکوس با سهام و ارزهای دیجیتال، شاخص دلار آمریکا (DXY) باز شد و قبل از بازگشت به ۱۰۳.۷۷ سقوط کرد.

نمودار شمعی ۱ ساعته از شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

برخی از نظرات تاجر و دانشمند علوم سیاسی جیمز استنلی چنین است: “بالا و پایین‌ترین قیمت دلار آمریکا در بیشتر ماه فوریه ۱۰۳.۸۲ به عنوان حمایت DXY از اوج و پایین‌ترین قیمت فعلی ادامه دارد.” خواندن.

استنلی همچنین به صورتجلسه کمیته بازار آزاد فدرال رزرو (FOMC) به عنوان یک کاتالیزور بالقوه بازار اشاره کرد. صورتجلسه های برنامه ریزی شده برای ۲۲ فوریه منعکس کننده نشست فوریه FOMC است که منجر به افزایش ۲۵ واحد پایه نرخ بهره توسط فدرال رزرو شد.

اصلاح قیمت بیت کوین “نسبتا کم عمق” است

در همین حال، مایکل ون د پوپ، یکی از همکاران کوین تلگراف، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، دیدگاه کوتاه مدت خوش بینانه ای اتخاذ کرده است و معتقد است که کاهش فعلی موقتی خواهد بود.

مطالب مرتبط: بیت کوین فعال با وجود افزایش ۵۰ درصدی قیمت بیت کوین به تحلیلگران «نگران» خطاب می کند

او گفت: “تصحیح بازار. برای کسانی که به دنبال یک نقطه ورودی هستند عالی است. قبل از اینکه تغییر کند، ممکن است کمی پایین تر از اینجا باشد. یک هفته تثبیت قبل از ادامه.” گفت دنبال کنندگان توییتر

فردا نیز صورتجلسه FOMC است. به یاد داشته باشید که بیت کوین هنوز هم برای سرمایه گذاری بسیار ارزان است.

تجزیه و تحلیل نمودار Van de Poppe نشان داد که قیمت بیت کوین در یک ساختار گوه ای باریک و منطقه پشتیبانی کلیدی زیر ۲۲۵۰۰ دلار عمل می کند.

یک روز پیش از آن، پیش‌بینی بلندمدت او قبل از اصلاح شدیدتر خواستار یک بالاترین قیمت جدید بود، اما همچنان تمایل دارد بیت‌کوین را به بالای ۲۰۰۰۰ دلار برساند.

او گفت: “تصحیح نسبتا سطحی باقی می ماند. من فکر می کنم قبل از یک اصلاح سخت، احتمالا بین ۲۰ تا ۲۵،۰۰۰ دلار، به سمت ۳۵ تا ۴۰۰۰۰ دلار ادامه خواهیم داد. ما آن را در تعدیل اواخر سال ۲۰۲۳ خواهیم خرید.” من نوشته ام.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا