اخبار ارز دیجیتال

هشدار به معامله گران در آستانه حرکت بزرگ در قیمت بیت کوین، بیت کوین همچنان می تواند به ۱۹۰۰۰ دلار برسد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

انتظار می رود قیمت بیت کوین در چند روز آینده شاهد نوسانات جدی باشد، اما فعالان بازار بیت کوین به طور فزاینده ای نگران کاهش قیمت هستند.

بیت کوین (BTC) در آخر هفته با یک تهدید نزولی دیگر روبرو شد زیرا بازار برای بسته شدن شمع در ۲۳ جولای آماده می شد.

نمودار ساعتی BTC/USD. منبع: TradingView

۱۹۰۰۰ تا ۲۳۰۰۰ دلار برای بیت کوین هنوز در دست بررسی است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که در حال حاضر زیر ۳۰۰۰۰ دلار معامله می‌شود که به عنوان مقاومت روزانه تعیین می‌شود.

پس از سقوط به ۲۹۶۴۰ دلار در ۲۲ ژوئیه و پس از آن بهبود به موقع برای قیمت بسته شدن، معامله گران نگران بودند که ممکن است بدتر شود.

معامله‌گر محبوب کریپتو تونی گفت: «BTC در حال حاضر در مرحله انکار مضاعف قرار دارد، بنابراین ما باید سطوح را در صورت کاهش پیگیری کنیم.» هشدار داد تجزیه و تحلیل جدیدی از نمودار ۳ روزه توسط دنبال کنندگان توییتر ما.

این دو سطح ۲۵۰۰۰ دلار و ۲۰۰۰۰ دلار هستند که هر دو سطح روانی مهمی هستند.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Cryptotony/Twitter

معامله گر و تحلیلگر همکار، گونر از نبراسکا، تأیید کرد که کاهش قیمت بیت کوین “احتمالی” است، و اشاره کرد که بیت کوین/دلار آمریکا در ماه گذشته به زیر محدوده محدود سقوط کرده است.

دیگران آماده بودند و منتظر نوسانات برای ورود مجدد به بازار بودند، اما توجهی به این نداشتند که آیا بیت کوین در نهایت شکسته می شود یا به سطوح آزمایشی در اوایل سال جاری می شکند.

در میان آنها معامله گر و تحلیلگر محبوب تونی گینه بود که انتظار داشت محدوده قیمتی باریک اخیر هفته آینده تصمیم برنده یا بازنده بگیرد.

او می‌گوید: “ما در هفته آینده انتظار یک حرکت بزرگ در دلار BTC را داریم. ۳۱-۳۲k مقاومت است. ۲۹k حمایت است. ساده نگه دارید.” خلاصه شده است.

“حتی اگر وقفه ای در بالا وجود داشته باشد، سرخوش نشوید. ما به معنای واقعی کلمه در اوج هستیم. اگر سلاح هسته ای دارید، منطقه اصلی بعدی ۲۷ تا ۲۸۰۰۰ است. اگر ادامه داشت، آماده خرید یک عقب نشینی باشید.

پیش از این، Cointelegraph در مورد اهمیت خطوط روند مختلف به عنوان حمایت و مقاومت گزارش داده بود.

هفته ای پرتلاطم در آستانه FOMC

هفته آینده باید شاخص های زیادی از نوسانات احتمالی وجود داشته باشد زیرا بازارها سرنخ هایی را در مورد سیاست های اقتصاد کلان هضم می کنند.

مطالب مرتبط: ETF بلک راک برای بیت کوین یک «مهر لاستیکی بزرگ» خواهد بود – چارلز ادواردز

کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) هیئت فدرال رزرو ایالات متحده (FRB) برای تصمیم گیری در مورد نرخ بهره قبل از قیمت بسته شدن ماهانه بیت کوین تشکیل جلسه خواهد داد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، انتظارات برای بازگشت به افزایش نرخ در این ماه، پس از توقف قبلی در افزایش نرخ، تا حد زیادی متفق القول است.

طبق ابزار FedWatch گروه CME، تا ۲۳ جولای، این احتمال ۹۹.۲٪ بود.

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرو.منبع: CME Group

مجله: آیا باید به کودکان خود “قرص نارنجی” بدهید؟ موردی برای کتاب های کودکان بیت کوین

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا