اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین می تواند “علت و معلول” را به فضای سایبری بیاورد و امنیت را بهبود بخشد – مایکل تالر


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مایکل تالر در مصاحبه ای در مورد اینکه چگونه شبکه های رمزنگاری مانند بیت کوین می توانند امنیت را ارتقا دهند و با مشکلات اعتماد دیجیتال مبارزه کنند صحبت کرد.

مایکل تالر، رئیس اجرایی MicroStrategy در مصاحبه اخیر با کیتکو نیوز گفت که بیت کوین می تواند پاسخی برای مبارزه با تهدیدات امنیت سایبری ناشی از هوش مصنوعی مانند دیپ فیک ها باشد.

تالر از مثال حساب های رسانه های اجتماعی ایجاد شده توسط روبات ها برای نشان دادن دیدگاه خود استفاده کرد. او گفت که میلیاردها اکانت جعلی پشت “جنگ داخلی” دیجیتال در جامعه امروزی هستند که به نفرت کاربران واقعی پلتفرم های دیجیتال دامن می زند.

“خطر موجود در فضای مجازی این است که شما می توانید یک میلیارد انسان جعلی ایجاد کنید، جمهوری خواهان قلابی از دموکرات های قلابی یا دموکرات های واقعی متنفر باشند و احتمالاً جنگ داخلی را آغاز کنید. شما می توانید با ایجاد متنفر شدن دموکرات های جعلی از جمهوری خواهان واقعی، جنگ داخلی را آغاز کنید.” مدیران فناوری هنگام بحث در مورد اینکه چگونه هوش مصنوعی و سایر فناوری‌های نسل بعدی کشف عمیق‌تر را ارزان‌تر و سخت‌تر می‌کنند، گفتند:

مایکل تالر در طی مصاحبه ای در بیت کوین ۲۰۲۳. منبع: کیتکو نیوز

تالر که بیش از ۳ میلیون دنبال کننده در توییتر دارد، گفت که هر روز نزدیک به ۲۰۰۰ فالوور جعلی دریافت می کند. او ادامه داد: «به معنای واقعی کلمه در یک ساعت دیدم که ۱۵۰۰ حساب ربات از حساب من حذف شد و آنها ربات بودند، بنابراین ما دیگر نمی‌توانیم با آن زندگی کنیم.» مدیر اجرایی معتقد است راه حل برای دیپ فیک و سایر مشکلات اعتماد دیجیتال در هویت غیرمتمرکز (DID) نهفته است.

هویت‌های غیرمتمرکز، هویت‌های مستقل و مستقلی هستند که امکان تبادل اطلاعات قابل اعتماد را فراهم می‌کنند. به عبارت دیگر، این روشی برای تأیید و کنترل هویت آنلاین و اطلاعات شخصی شما است.

“اگر کسی بخواهد یک میلیارد ربات توییتر راه اندازی کند، به یک میلیارد تراکنش نیاز دارد. […]. ترکیب قدرت رمزنگاری با قدرت شبکه‌های رمزنگاری غیرمتمرکز مانند بیت‌کوین می‌تواند هزینه‌ها و پیامدهایی در فضای مجازی داشته باشد.

Saylor’s Microstrategy شرکتی است که روی امضاهای رمزنگاری برای کاربران اجتماعی و راه حل های سازمانی کار می کند. سام آلتمن، مدیر عامل Open AI، همچنین در حال توسعه فناوری برای تأیید هویت در پروژه کریپتو Worldcoin خود است. این شرکت هفته گذشته دور بودجه ۱۱۵ میلیون دلاری را برای ساخت یک ابزار شناسایی غیرمتمرکز بسته است.

به طور مشابه، لایه ۲ پروتکل Polygon راه حل هویت غیرمتمرکز خود را در ماه مارس راه اندازی کرد. از شواهد دانش صفر (اثبات ZK) استفاده کنید و از فناوری رمزگذاری برای کمک به کاربران برای تأیید هویت آنلاین خود بدون انتقال یا ذخیره اطلاعات حساس توسط اشخاص ثالث استفاده کنید. این محصول تقریباً یک سال پس از اعلام توسعه آن وارد بازار شد.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه مجموعه ZK اتریوم قابل تعامل خواهد بود

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا