اخبار ارز دیجیتال

گاوهای بیت‌کوین به ۲۳.۴ هزار دلار سقوط کردند زیرا کاهش تورم فدرال رزرو باعث افزایش قیمت بیت‌کوین شد

اقدام قیمت بیت کوین با مقاومتی آشنا بازگشته است و گاوها تا کنون نتوانسته‌اند به ۲۵۰۰۰ دلار صعود کنند.

بیت کوین (BTC) در ۸ فوریه با تقویت بازار ارزهای دیجیتال توسط منابع آشنا، از مقاومت بزرگی جهش کرد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

پاول: «فرآیند کاهش تورم» اینجاست

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که بیت‌کوین/دلار آمریکا یک شبه به منطقه بسیار مهم ۲۳۴۰۰ دلاری بیت استمپ رسیده است.

این زوج واکنش مثبتی به آخرین اظهارات فدرال رزرو ایالات متحده نشان دادند که همچنین به تقویت سهام در جلسه معاملاتی وال استریت در ۷ فوریه کمک کرد.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، پس از آخرین جلسه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) در ۱ فوریه که در آن جلسه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) در ۱ فوریه برگزار شد، بار دیگر به “کاهش تورم” در طول حضور خود اشاره کرد، که انتظارات بازار را تقویت کرد که افزایش نرخ بهره می تواند سریعتر مطابق با تورم کاهش یابد. فدرال رزرو نرخ بهره را ۰.۲۵ درصد افزایش داد.

او گفت: “پیامی که ما در جلسه چهارشنبه گذشته FOMC ارسال کردیم این بود که در واقع روند کاهش تورم – روند کاهش تورم – آغاز شده است و این تقریباً یک چهارم اقتصاد ما است. در بخش کالا شروع شد.”در باشگاه اقتصادی واشنگتن دی سی

با این وجود، پاول هشدار داد که “راه زیادی در پیش است” و اینکه ایالات متحده در “مراحل اولیه کاهش تورم” قرار دارد.

با این وجود، دارایی‌های ریسک تا پایان وال استریت افزایش یافتند و شاخص S&P 500 و Nasdaq Composite به ترتیب ۱.۳ و ۱.۹ درصد رشد کردند.

بیت کوین همچنین ضعف قبلی را از بین برد و در اوایل هفته به زیر ۲۲۷۰۰ دلار رسید، اما متوجه شد که گاوها قادر به مقابله با نقدینگی بالای ۲۳۴۰۰ دلار نیستند.

این نقدینگی در طول روز حفظ شد، همانطور که در داده‌های مربوط به دفتر سفارش Binance دیده می‌شود. پیوست شده است با شاخص مواد منبع نظارت بر زنجیره.

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

مارک کالن، تاجر محبوب گفت: «دیروز بازار افزایش یافت و کندل نهایی H4 بیت کوین یک ستاره پرتاب را چاپ کرد که نشان دهنده ضعف مقاومت است. بسته شدن در مورد وقایع اخیر

“شخصا، من هنوز منتظر حذف پایین ترین سطح هستم. اما اگر BTC بتواند H$ را بالای ۲۳.۴ki ببندد، من خواستار فشار بیشتر هستم.”

مایکل ون د پوپ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تجاری Eight نیز از واکنش بیت کوین تشویق شد. او در آن روز به دنبال‌کنندگان توییتر خود گفت، اگر ۲۳۳۰۰ دلار به حمایت قوی‌تر برگردد، به این معنی است که آخرین اصلاح قیمت بیت‌کوین به پایان رسیده است.

BTC/USD در زمان نگارش این مقاله حدود ۲۳۲۰۰ دلار معامله می شود و معامله گران هنوز برای بازیابی نوسانات معکوس شمارش می کنند.

صلیب طلایی در برابر صلیب مرگ در «چند روز» حل شد

با نگاهی به آینده، بقیه هفته به عنوان یک سرنخ کلیدی اقتصاد کلان برای بازارهای کریپتو وجود نداشت.

مرتبط: بیت کوین برنده سهم «شیرها» شد زیرا جریان های نهادی به بالاترین حد خود در ۷ ماه گذشته رسید

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، همه نگاه ها در حال حاضر به داده های تورم هفته آینده است که در قالب شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) ژانویه منتشر خواهد شد.

در همان زمان، تحلیلگران نمودار انتظار نتایج مثبتی از آخرین “صلیب طلایی” بیت کوین در نمودار روزانه برای اولین بار از سپتامبر ۲۰۲۱ داشتند. این پدیده ای است که اغلب در گذشته پیش از کاهش بیشتر بوده است.

همکار تاجر Gibbon می‌گوید: “این نشانگر عقب ماندگی متقاطع مرگ/صلیب طلایی نامیده می‌شود. برای کسانی که فقط فکر می‌کنند صلیب طلایی به معنای صعودی و ضربدر مرگ به معنای نزولی است. من از این اندیکاتور استفاده می‌کنم و حرکت را درک می‌کنم.” Zivon در بخشی از مقاله اختصاصی. تاپیک توییتر با موضوع ۷ فوریه.

گیبون تنظیمات فعلی را با نمونه‌های قبلی در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۹ مقایسه کرد و افزود که «چند روز» طول می‌کشد تا تأثیر متقاطع آشکارتر شود.

نمودار مقایسه BTC/USD. منبع: Trader_J/ توییتر

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا