اخبار ارز دیجیتال

جوخه بیت کوین بولز ۳ میلیون دلار را پس می گیرد تا RSI قیمت BTC “بازنشانی” شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بیت‌کوین در مرحله طناب کشی به بالای ۳۰۰۰۰ دلار بازگشته است و قیمت بیت کوین به قیمت یک رالی چند هفته‌ای برای RSI تمام می‌شود.

بیت کوین (BTC) در معاملات وال استریت در ۱۸ ژوئیه به پایین ترین سطح ماهانه خود رسید زیرا گاوها از حمایت ۳۰۰۰۰ دلاری دست برنداشتند.

نمودار ساعتی BTC/USD. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین: ریسک مقاومت قوی هفته به هفته کاهش می یابد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که حرکت قیمت بیت‌کوین پس از بازگشت جزئی از ۲۹۶۷۵ دلار (بدترین سطح ماه جولای تاکنون) در حال کاهش است.

با نشانه های اندکی از حرکت به سمت بالا و کاهش شاخص قدرت نسبی (RSI)، امید چندانی برای کسانی که به دنبال بازگشت به محدوده بالا هستند وجود نداشت.

معامله گران همچنان هدف نزولی را تا ۲۷۰۰۰ دلار پیشنهاد می کردند، اما بازه های زمانی طولانی تر نیز به طور فزاینده ای آسیب پذیر به نظر می رسید.

رکتو کپیتال، معامله گر و تحلیلگر می گوید: «بعد از بالا رفتن از خط مقاومت ۳۰۶۰۰ دلاری، بیت کوین در نهایت تا حد پایین آمدن رد شد. نظر داد در مورد نمودار ۱ هفته.

“بسته شدن هفتگی به زیر سطح پایین این ضرر را تایید می کند و تا زمانی که این HL به عنوان یک مقاومت عمل می کند … بعدی می تواند ۲۹۳۰۰ دلار باشد.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Rekt Capital/Twitter

با نگاهی فراتر از اصلاح فعلی، سایر سرمایه گذاران به بازگشت احتمالی به روند صعودی در سال ۲۰۲۳ چشم دوخته بودند.

یکی از معامله گران محبوب گفت: “در حالی که بیت کوین در زیر مقاومت تثبیت می شود، RSI تقریباً به طور کامل بازنشانی شده است. یافتن قیمت خرید در پشتیبانی در اینجا به ما امکان می دهد دوباره سطوح مقاومت کلیدی را آزمایش کنیم.” آقای Jere گفت. اضافه بخشی از تحلیل شبکه های اجتماعی روز.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Jelle/Twitter

RSI “تنظیم مجدد” نشانگر روزانه را به سطح اواسط ژوئن افزایش داد، زمانی که BTC/USD هنوز حدود ۲۶۰۰۰ دلار معامله می شد.

محدوده بیت کوین به سمت “جارو” سقوط می کند

در ادامه موضوع RSI، معامله‌گر و میزبان پادکست محبوب اسکات ملکر، معروف به «گرگ همه خیابان‌ها»، ۲۸۶۰۰ دلار را به‌عنوان هدف احتمالی برای کاهش قیمت می‌بیند.

مقاله مرتبط: قیمت بیت کوین در ۳۰ هزار دلار “رکود” است – در اینجا ۳ دلیل وجود دارد

او در بخشی از مقاله گفت: «نمودار روزانه یک واگرایی نزولی عظیم در خرید بیش از حد را نشان می‌دهد، سیگنال مورد علاقه من. تاپیک توییتر ۱۷ جولای.

“این انباشتگی از واگرایی های متعدد است که لغو نشده اند. معمولاً این باعث می شود RSI به فروش بیش از حد خود بازگردد. نیمی از آن تاکنون.”

ملکر اضافه کرد که “حداقل” باید یک مسابقه مجدد با محدوده پایین بیت کوین انجام شود، اما مشخص نیست که آیا این برای طبقه محلی کافی است یا خیر.

او در پایان گفت: “سوگیری من همچنان روی تست ۲۸۶۰۰ دلاری به عنوان پشتیبانی است، که اساساً برای کل بازار صعودی ۲۰۲۱ پایین بود. خرید قبلی من آزمایش مشابهی با ۲۵۲۱۲ دلار بود، اما صبر لازم است. اینطور بود.”

نمودار مشروح BTC/USD.منبع: اسکات ملکر / توییتر

مجله: آیا باید به کودکان خود “قرص نارنجی” بدهید؟ موردی برای کتاب های کودکان بیت کوین

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا