🚨 اخبار ارز دیجیتال

با افزایش تقاضا برای کاهش قیمت بیت کوین، گاوهای بیت کوین فشار خود را بر روی ۲۸۰۰۰ دلار حفظ می کنند

بیت کوین برای مدت کوتاهی مورد سوء ظن قرار گرفته و بارها توسط گروه های مقاومت تحت فشار قرار گرفته و رد شده است.

بیت کوین (BTC) با بازگشت اندوخته نزولی در قیمت بیت کوین (BTC) نوسانات را تا ۶ اکتبر کاهش داد.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

بیت کوین در بحبوحه “فشردگی” طولانی مدت در انحلال محدود باقی می ماند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView پس از آزمایش ناموفق ۲۸۰۰۰ دلاری، ۲۴ ساعت ثابت را برای BTC/USD پوشش دادند.

بزرگ‌ترین ارز رمزنگاری‌شده پس از معامله در محدوده‌ای باریک، با کاهش حدود ۱.۵ درصدی، قبل از باز شدن وال استریت به سطح ۲۸۰۰۰ دلار بازگشت، اما با نگرانی‌های مجدد از سوی فعالان بازار در مورد ضررهای احتمالی پیش رو مواجه شد. نگرانی‌ها به وجود آمد.

معامله گر محبوب Daan Crypto Trades به نبرد مداوم بین دو میانگین متحرک اصلی (MA) در بازه زمانی روزانه اشاره کرده است.

او گفت: «اگر مجبور باشم حدس بزنم، هر کدام از ۲۰۰MA روزانه (بنفش) یا روزانه ۲۰۰EMA (آبی) ابتدا شکسته شود، احتمالاً روند مابقی اکتبر را تعیین خواهد کرد. من نوشته ام همراه با نمودار ارسال شده توسط X در ۴ اکتبر.

۲۷۰۰۰ دلار و ۲۸۰۰۰ دلار. نبرد ادامه دارد.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Daan Crypto Trades/X

سپس Daan Crypto Trades نسبت به افزایش علاقه باز (OI) در سراسر صرافی هشدار داد که به ترتیب تمایل به ایجاد فشار بر روی شلوارک و شلوار بلند داشت.

او پیشنهاد کرد: “این معمولاً تغییری از دیافراگم کوتاه (بالا) به دیافراگم بلند (پایین) بود. ما دیروز نیز این را دیدیم. خوب است که مراقب این ناحیه باشیم.”

داده‌های منبع نظارتی CoinGlass نشان داد که انحلال‌ها به طور کلی در هر دو موقعیت بلند و کوتاه BTC تا ۶ اکتبر ناچیز بوده است.

نمودار انحلال بیت کوین (اسکرین شات).منبع: Coinglass

کاهش سطح قیمت بیت کوین تعجب آور است

در همین حال، منبع نظارتی “نماگرهای مادی” بر رفتار معاملاتی نهنگ در هفته متمرکز شد.

مقاله مرتبط: بازار صعودی بیت کوین در انتظار است تا ایالات متحده با “تندتر خرس” روبرو شود – آرتور هیز

آنها نهنگ ها را به گروه های حجمی تقسیم کردند و نشان دادند که “طبقه های” متفاوت نهنگ ها حرکات متضادی را از خود نشان می دهند. قرار گرفتن در معرض سفارش‌هایی به ارزش ۱۰۰۰۰۰ دلار تا ۱ میلیون دلار (طبقه‌ای که شاخص‌های مادی اغلب می‌گویند محرک اصلی حرکت قیمت‌های لحظه‌ای است) افزایش یافت، اما نتوانست روند صعودی گسترده‌تری را ایجاد کند.

بنفش‌ها این هفته به شدت خرید کردند و تاپ‌های محلی را فروختند. سپس شروع به خرید چرندیات با NET + 13.8 میلیون دلار در سفارشات بازار در @binance در ۷ روز گذشته کردند. توضیح داد.

داده‌ها نشان می‌دهد که سایر نهنگ‌ها نیز در مدت مشابه نزدیک به ۶۰ میلیون دلار کوتاه شده‌اند.

شاخص های ماده به احتمال انحلال دارایی ها از صرافی منحل شده FTX اشاره کرد و افزود که “می توانیم حدس بزنیم که آیا این بخشی از انحلال FTX خواهد بود.”

“این واقعا مهم نیست که چه کسی است، اما اگر تعجبی وجود دارد، این نیست که قیمت ها بالا نمی روند، بلکه این نیست که قیمت ها پایین نمی آیند.”

داده های دفتر سفارش BTC/USD بایننس از جمله فعالیت نهنگ ها. منبع: شاخص مواد/X

در مورد تنظیمات مبتنی بر مبادلات، حساب تجاری محبوب Exitpump به طور مشابه سود نقدینگی بالقوه ای را که برای کمی کمتر از ۲۷۴۰۰ دلار آماده می شود، مشاهده کرد.

برخی از تحلیل‌های اخیر خلاصه می‌کنند: «قیمت همیشه دوست دارد بلوک مقاومتی را که بالای آن را تشکیل می‌دهد، بارها ببوسد».

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا