اخبار ارز دیجیتال

گاوهای بیت کوین قصد دارند به حمایت ۲۳۰۰۰ دلاری روی بیاورند زیرا قصد دارند گزینه های ۱ میلیارد دلاری را در انقضای این هفته برنده شوند.

گاوهای BTC برنده انقضای یک میلیارد دلاری این هفته خواهند بود، اما واکنش بازار پس از FOMC می تواند برنامه های آنها را تغییر دهد.

قیمت بیت کوین (BTC) به مدت ۱۲ روز بالای ۲۲۵۰۰ دلار معامله می شود. البته، حتی اگر جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در کنفرانس مطبوعاتی امروز پس از FOMC اظهارنظر مثبتی در مورد اقتصاد ارائه دهد، این ممکن است تغییر کند.

حتی اگر تصمیم با اجماع بازار همسو باشد، بیانیه پس از جلسه باید تمرکز اصلی سرمایه گذاران باشد. حوزه های خاص تمرکز سرنخ هایی را برای جلسه بعدی در ماه مارس ارائه خواهند کرد.

اخبار نگران‌کننده بزرگ‌ترین استیبل کوین، تتر (USDT) نیز پس از آن منتشر شد که گزارش بررسی ورشکستگی درجه سانتیگراد نشان داد که «قرار گرفتن در معرض تتر در نهایت از ۲ میلیارد دلار در سپتامبر ۲۰۲۱ فراتر رفت. این می‌تواند تأثیر زیادی داشته باشد. – متحمل ضرر شد. پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری iFinex، قرار گرفتن در معرض درجه سانتیگراد را رد کرد و به محققان پیشنهاد کرد که پیشوند در گزارش را با هم مخلوط کنند.

آیا اصلاحی قوی در بازار سهام در پیش خواهد بود؟

مدیر پورتفولیوی افسانه ای مایکل بری، که به عنوان یکی از سرسخت ترین منتقدان بحران وام مسکن در سال های ۲۰۰۷-۲۰۰۸ شناخته می شود، یادداشت کوتاهی را در ۱ فوریه در توییتر منتشر کرد که در آن اظهار داشت که سرمایه گذاران باید “بفروشند”.

اگرچه این پیام فاقد یک تز پشتیبان است، اما می‌توان نتیجه گرفت که بری انتظار یک اصلاح معنادار در بازارهای سنتی را دارد. با در نظر گرفتن همبستگی ۷۵ درصدی ۴۰ روزه بین بیت کوین و شاخص S&P 500، پتانسیل اصلاح قیمت BTC آشکار می شود.

در نتیجه، انقضای اختیار بیت کوین ۱ میلیارد دلاری این هفته در ۳ فوریه می تواند به هر دو صورت ادامه یابد.

خرس‌های بیت‌کوین کاملاً بی‌قرار گرفتار شدند

سود باز برای گزینه‌ها در ۳ فوریه منقضی می‌شود، ۱ میلیارد دلار است، اما تعداد واقعی کمتر است زیرا خرس‌ها پس از افزایش ۹.۶ درصدی از ۲۰ ژانویه تا ۲۱ ژانویه غافلگیر شدند.

گزینه های بیت کوین در ۳ فوریه سود باز را جمع می کنند.منبع: شیشه سکه

نسبت تماس به فروش ۱.۶۱ نشان دهنده عدم تعادل بین ۶۴۰ میلیون دلار سود باز تماس (خرید) و ۴۰۰ میلیون دلار گزینه فروش (فروش) است.

اگر قیمت بیت کوین در ۳ فوریه در ساعت ۸:۰۰ صبح UTC از ۲۳۰۰۰ دلار فراتر رود، این گزینه های فروش (فروش) کمتر از ۷ میلیون دلار ارزش خواهند داشت. تفاوت این است که اگر BTC در زمان انقضا بالاتر از آن سطح معامله شود، حق فروش بیت کوین به قیمت ۲۲۰۰۰ دلار یا ۲۳۰۰۰ دلار بی فایده است.

مطالب مرتبط: Pick n Pay Giant Retail بیت کوین را در ۱۶۲۸ فروشگاه آفریقای جنوبی می پذیرد

۲۳۰۰۰ دلار بیت کوین ۱۸۰ میلیون دلار سود به گاوها می دهد

در زیر سه سناریوی محتمل بر اساس عملکرد قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار خرید ( صعودی ) و فروش ( نزولی ) موجود در ۳ فوریه به قیمت انقضا بستگی دارد. عدم تعادل به نفع هر دو طرف یک سود نظری است.

  • ۲۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ دلار: ۲۷۰۰ تماس در مقابل ۱۰۷۰۰ تماس. نتیجه خالص ۱۶۵ میلیون دلار به نفع سهام قرار داده شده (نزولی) است.
  • ۲۲۰۰۰ تا ۲۳۰۰۰ دلار: ۴۴۰۰ تماس در مقابل ۴۲۰۰ تماس. نتیجه نهایی تعادل بین گزینه های تماس و قرار است.
  • ۲۳۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ دلار: ۷۸۰۰ تماس و ۱۰۰ قرار. نتیجه نهایی به نفع ۱۸۰ میلیون دلار سهام فراخوانی ( صعودی ) است.
  • ۲۴۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار: ۱۲۴۰۰ تماس در مقابل ۰ قرار. گاوها سود خود را به ۳۰۰ میلیون دلار افزایش دادند.

این تخمین تقریبی گزینه‌های خرید مورد استفاده در شرط‌بندی‌های صعودی را در نظر می‌گیرد و گزینه‌های فروش را فقط در معاملات خنثی تا نزولی استفاده می‌کند. با این حال، این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد.

به عنوان مثال، یک معامله گر می توانست یک گزینه تماس را بفروشد و عملاً در معرض منفی بیت کوین بالاتر از یک قیمت خاص قرار بگیرد، اما متأسفانه هیچ راه آسانی برای تخمین این تأثیر وجود ندارد.

اساساً، خرس‌های بیت‌کوین باید قیمت را در ۳ فوریه به زیر ۲۲۰۰۰ دلار برسانند تا جدول را تغییر دهند و سود ۱۶۵ میلیون دلاری را تضمین کنند. اما در حال حاضر، گاوها در موقعیت خوبی هستند تا از انقضای گزینه های هفتگی بیت کوین سود ببرند و از درآمد حاصله برای دفاع بیشتر از حمایت ۲۳۰۰۰ دلاری استفاده کنند.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا