اخبار ارز دیجیتال

گاوهای بیت کوین باید این دو سطح را پس بگیرند، زیرا «صلیب مرگ» هنوز در راه است

بر اساس تجزیه و تحلیل بیت کوین، افزایش قیمت بیت کوین به این بستگی دارد که آیا دو میانگین متحرک طولانی مدت را می توان معکوس کرد و پشتیبانی کرد.

یک تحلیل جدید می گوید که بیت کوین (BTC) برای تایید “شکست کلان” خود با یک تست مقاومت در برابر فرو رفتن یا شنا مواجه می شود.

بنابراین توییت در ۲ فوریه، منابع مانیتورینگ زنجیره‌ای، Material Indicators یک سطح بحرانی برای BTC/USD را علامت‌گذاری کرد تا پس از شکستن بیش از ۲۴۰۰۰ دلار، به پشتیبانی تبدیل شود.

قیمت بیت کوین برای نمایش روند رو به رشد است

فدرال رزرو ایالات متحده در ۱ فوریه اعلام کرد که معامله گران ریسک پذیر چه چیزی را می خواهند بشنوند.

استفاده رئیس جروم پاول از اصطلاح “کاهش تورم” به سرعت امیدها را برای پایان زودهنگام افزایش نرخ بهره و بازگشت به شرایط مالی ضعیف تر ایجاد کرد.

این روحیه در سراسر ارزهای رمزنگاری شده مشهود است، به طوری که قیمت بیت کوین کاهش اولیه خود را معکوس کرد و به بالاترین سطح شش ماهه ۲۴۲۵۰ دلار در بیت استمپ رسید.

اصلاحات بعدی شاهد افت بزرگترین ارز دیجیتال در حدود ۵۰۰ دلار بود، اما از آن زمان به بعد روحیه رونق گرفته است.

با این حال، برای ادامه روزهای خوب، Material Indicators معتقد است که BTC/USD باید با دو خط روند مقابله کند که در بیشتر سال ۲۰۲۲ مقاومت ایجاد کرده اند.

اینها میانگین‌های متحرک ۵۰ و ۲۰۰ هفته‌ای (WMA) هستند، و تا کنون گاوها حتی در آزمایش مجدد آن‌ها شکست خورده‌اند، خیلی کمتر آنها را برای حمایت معکوس کرده‌اند.

۵۰WMA و ۲۰۰WMA در حال حاضر به ترتیب ۲۵۳۴۵ دلار و ۲۴۸۳۷ دلار هستند که توسط Cointelegraph Markets Pro و داده های TradingView تأیید شده است.

یکی از نظرات می‌گوید: «برای مشاهده شکست یا تقلبی ماکرو، باید میانگین‌های متحرک اصلی را آزمایش کنیم.

نمودار پیوست وضعیت دفتر سفارش Binance را در آن زمان نشان می‌دهد، که به مقاومت اجازه می‌دهد تا بالاتر رفته و به قیمت نقدی افزایش یابد. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، این اتفاق قبلاً قبل از رویداد فدرال رزرو رخ می داد.

نمودار مشروح داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

متعاقباً، Material Indicators افزایش متعاقب قیمت BTC را به عنوان “گله ای از گاوها که از دروازه عبور می کنند” در غیاب فشار مقاومتی توصیف کردند.

وی افزود: «مشخص نیست که آیا این امر به کشتارگاه ها یا حراج خانه های ۵۰WMA و ۲۰۰WMA منجر خواهد شد.

“علامت تاپی” و “کارت وحشی”

در حال حاضر، BTC/USD برای طولانی‌ترین مدت زمان زیر ۲۰۰WMA بوده است. این یک جنبه کلیدی از بازار نزولی ۲۰۲۲ است که از بقیه در تاریخ متمایز است.

مرتبط: بهترین ژانویه از سال ۲۰۱۳؟ ۵ نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

علاوه بر این، دو WMA در حال تمرکز هستند و در حال تشکیل یک “صلیب مرگ” هستند که در آن ۵۰WMA نزولی از زیر ۲۰۰WMA عبور می کند.

اگر این امر آشکار شود، تحلیلگران نگران هستند که ممکن است جنبه های منفی جدیدی به وجود بیاید، همانطور که قبلاً برای رویدادهایی در بازه های زمانی پایین تر اتفاق افتاده است.

کیت آلن، یکی از بنیانگذاران Material Indicators می گوید: «شکی نیست که دارایی های ریسک همبستگی دارند، اما BTC با افزایش ۴۰ درصدی TradFi در ژانویه بهتر عمل کرد. نظر داد قبل از فدرال رزرو

“اکنون SPX یک ماهنامه سه گانه دارد و BTC هر هفته به سمت مرگ حرکت می کند. اینها بهترین نشانه ها هستند، اما فدرال رزرو، FANG و بازار کار در حال معامله هستند.”

نمودار کندل استیک ۱ هفته ای بیت کوین/دلار آمریکا (بیت استمپ) ۵۰، ۲۰۰ مگاپیکسل منبع: نمای معاملاتی

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا