اخبار ارز دیجیتال

امیدهای گاوهای بیت کوین برای تغییر روند ممکن است با انقضای گزینه ۵۶۵ میلیون دلاری این هفته از بین برود.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

باد مخالف قابل توجه همچنان به قیمت بیت کوین ضربه می زند و بعید است که انقضای آپشن ها در این هفته تسکین دهد.

قیمت بیت کوین (BTC) در ۷ مارس پس از سخنان رئیس فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) قبل از سقوط کمیته بانکی سنا، در ۷ مارس به محدوده معاملاتی باریکی نزدیک به ۲۲۴۰۰ دلار سقوط کرد. رئیس فدرال رزرو در طول حضور خود در کنگره هشدار داد که بانک ها آماده هستند تا با فشار برای افزایش قابل توجه نرخ بهره، تورم را کنترل کنند.

پاول، رئیس فدرال رزرو افزود که «سطح نهایی نرخ بهره احتمالاً بالاتر از آنچه قبلاً انتظار داشتیم خواهد بود» و داده‌های اقتصادی اخیر «قوی‌تر از حد انتظار بود.» انتظارات سرمایه‌گذاران برای افزایش ۵۰ واحدی نرخ در ۲۲ مارس به میزان قابل توجهی افزایش یافت. تحت فشار قرار دادن دارایی های پرخطر مانند سهام، کالاها و بیت کوین.

این حرکت می تواند توضیح دهد که چرا گزینه هفتگی ۵۶۵ میلیون دلاری بیت کوین، که در ۱۰ مارس منقضی می شود، تقریباً به طور قطع به نفع خرس ها است. با این وجود، رویدادهای منفی اضافی در بازار کریپتو نیز ممکن است نقش داشته باشند.

بیت کوین های جاده ابریشم و کوه گوکس شروع به حرکت می کنند

تحرکات کیف پول چندگانه مرتبط با توقیف مجری قانون ایالات متحده در ۸ مارس فشار قیمت را بر سرمایه گذاران بیت کوین افزایش داد. بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای PeckShield، بیش از ۵۰۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۱.۱ میلیارد دلار منتقل شده است.

علاوه بر این، ۹۸۶۰ بیت کوین به کوین بیس ارسال شد که نگرانی هایی را در مورد فروش سکه در بازار آزاد ایجاد کرد. این کیف پول‌ها که مستقیماً به بازار تاریک‌نت سابق جاده ابریشم مرتبط هستند، در نوامبر ۲۰۲۱ توسط مجریان قانون توقیف شدند.

طلبکاران Mt. Gox تا ۱۰ مارس فرصت دارند ثبت نام کنند و روش بازپرداخت غرامت را انتخاب کنند. این اقدام بخشی از برنامه بهبود سال ۲۰۱۸ است که طلبکاران را ملزم می‌کند بین «پرداخت زودهنگام» و «پرداخت نهایی» یکی را انتخاب کنند.

به گفته کوین تلگراف، مشخص نیست که چه زمانی به طلبکاران به صورت کریپتو یا فیات پرداخت می شود، اما تخمین زده می شود که تسویه نهایی ممکن است سال ها طول بکشد.

در نتیجه، کاهش قیمت بیت کوین به ۲۲۰۰۰ دلار در ۸ مارس عملاً تسلط خرس ها را برای انقضای اختیار در ۱۰ مارس تأیید کرد.

گاوها به مراتب بیشتر شرط بندی کردند، اما بیشتر آنها بی ارزش بودند

علاقه آزاد ۵۶۵ میلیون دلاری برای گزینه های منقضی در ۱۰ مارس وجود دارد، اما تعداد واقعی کمتر است زیرا گاوها شرط های خود را روی معاملات بیت کوین بالای ۲۳۰۰۰ دلار متمرکز می کنند.

گزینه های بیت کوین سود باز را در ۱۰ مارس جمع می کند. منبع: CoinGlass

نسبت تماس به فروش ۱.۶۳ منعکس کننده اختلاف سود باز بین ۳۵۰ میلیون دلار گزینه خرید (خرید) و ۲۱۵ میلیون دلار از گزینه های فروش (فروش) است. با این حال، نتیجه مورد انتظار می‌تواند بسیار پایین‌تر باشد زیرا زمانی که بیت کوین در ۳ مارس به زیر ۲۳۰۰۰ دلار سقوط کرد، گاوها غافلگیر شدند.

به عنوان مثال، اگر قیمت بیت کوین در ۱۰ مارس در ساعت ۸:۰۰ صبح UTC نزدیک به ۲۲۱۰۰ دلار باقی بماند، تنها ۶ میلیون دلار برای گزینه های تماس (خرید) در دسترس است. این تفاوت به این دلیل رخ می دهد که اگر بیت کوین در زمان انقضا زیر آن سطح معامله شود، حق خرید بیت کوین با قیمت ۲۲۵۰۰ دلار یا ۲۴۰۰۰ دلار از بین خواهد رفت.

مربوط: بیت کوین ۲۲۰۰۰ دلار نگه می دارد با افزایش قدرت دلار آمریکا به سطوح دسامبر – چه چیزی در آینده رخ می دهد؟

به احتمال زیاد نتیجه با اختلاف زیادی به نفع خرس ها است

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس عملکرد قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار خرید (خروجی) و فروش (نزولی) موجود در تاریخ ۱۰ مارس به قیمت منقضی شده بستگی دارد. عدم تعادل به نفع هر دو طرف یک سود نظری است.

  • ۲۰۰۰۰ تا ۲۱۰۰۰ دلار: ۰ تماس در مقابل ۷۲۰۰ قرار. نتیجه خالص به نفع سهام های قرار داده شده (نزولی) به میزان ۱۵۰ میلیون دلار است.
  • ۲۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ دلار: ۱۰۰ تماس و ۵۰۰۰ قرار. نتیجه خالص ۱۰۵ میلیون دلار به نفع سهام قرار داده شده (نزولی) است.
  • ۲۲۰۰۰ تا ۲۳۰۰۰ دلار: ۱۴۰۰ تماس در مقابل ۱۹۰۰ تماس. خرس ها دارای مزیت جزئی و سودی در حدود ۵۵ میلیون دلار هستند.
  • ۲۳۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ دلار: ۴۶۰۰ تماس در مقابل ۶۰۰ تماس. نتیجه نهایی به نفع ۹۵ میلیون دلار سهام فراخوانی ( صعودی ) است.

این تقریب فقط گزینه‌های فراخوان را برای شرط‌های صعودی و گزینه‌های فروش برای معاملات خنثی تا نزولی در نظر می‌گیرد. با این حال، این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را کنار می گذارد.

برای مثال، یک معامله‌گر می‌توانست یک گزینه تماس را بفروشد و عملاً در معرض منفی بیت کوین بالاتر از یک قیمت مشخص قرار بگیرد، اما هیچ راه آسانی برای تخمین این اثر وجود ندارد.

گاوهای بیت کوین باید قیمت را در ۱۰ مارس به بالای ۲۳۰۰۰ دلار برسانند تا جدول را تغییر دهند و سود بالقوه ۹۵ میلیون دلاری را تضمین کنند. انقضای آپشن

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا