اخبار ارز دیجیتال

گاوهای بیت کوین به دنبال پیروزی پس از FOMC در تاریخ انقضای اختیار بیت کوین ۶۴۰ میلیون دلاری در روز جمعه هستند.

نوسانات FOMC بر قیمت بیت کوین تاثیر گذاشته است، اما گاوها به دنبال پیروزی در این هفته با انقضای گزینه های ۶۴۰ میلیون دلاری هستند.

چند ماه گذشته برای گاوهای بیت کوین (BTC) دردناک بوده است، اما این همه ماجرا نیست. سیاست اقتصادی سختگیرانه فدرال رزرو ایالات متحده، سرمایه گذاران را بر آن داشته تا به دنبال حمایت در موقعیت های نقدی و اوراق قرضه محافظت شده با تورم باشند.

شاخص بورس S&P 500 از ابتدای سال به دلیل سیگنال های شدید تورم و رکود، ۱۹ درصد کاهش یافته است. حتی طلا که قبلا به عنوان دارایی امن در نظر گرفته می شد، از پیامدهای آن رنج می برد که ۲۰ درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است.

افزایش هزینه های وام مسکن به این نگرانی دامن زده است که ممکن است بحران مسکن در جریان باشد. از زمانی که فدرال رزرو شروع به افزایش نرخ بهره در ماه مارس کرد، هزینه های وام به طور پیوسته افزایش یافت و نرخ وام مسکن را به بالاترین حد در چند دهه رساند.

صرف نظر از احساس نزولی عمومی، گاوهای بیت کوین می توانند در انقضای آپشن روز جمعه سودی معادل ۲۷۰ میلیون دلار داشته باشند.

گزینه ۶۴۰ میلیون دلاری در ۴ نوامبر منقضی می شود

خرس‌های بیت‌کوین بر اساس سود باز انقضای گزینه‌های ۴ نوامبر، شرط‌های خود را بین ۱۶۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار متمرکز کردند. در حالی که این سطوح در حال حاضر بدبینانه به نظر می رسد، بیت کوین دو هفته پیش زیر ۱۹۵۰۰ دلار معامله می شد.

بیت کوین Options سود باز را در ۴ نوامبر جمع می کند.منبع: شیشه سکه

در نگاه اول، گزینه های فروش ۳۳۵ میلیون دلاری بر سهام ۳۰۵ میلیون دلاری تسلط دارند، اما نسبت ۰.۹۲ تماس به خرید، تمام ماجرا را بیان نمی کند. برای مثال، افزایش ۷.۵ درصدی قیمت بیت کوین از ۲۱ اکتبر تاکنون، اکثر شرط‌بندی‌های نزولی را از بین برده است.

گزینه put به خریدار این حق را می دهد که بیت کوین را با قیمت ثابت در ۴ نوامبر در ساعت ۸ صبح UTC بفروشد. با این حال، اگر بازار بالاتر از آن قیمت معامله شود، ارزش نگه داشتن آن قرارداد مشتقه را ندارد و ارزش آن خواهد بود: به صفر.

بنابراین، اگر بیت کوین در تاریخ ۴ نوامبر در ساعت ۸:۰۰ صبح UTC بالاتر از ۲۰۰۰۰ دلار باشد، تنها ۳۰ میلیون دلار گزینه فروش (فروش) در انقضا موجود است.

مبارزه گاوها برای ارسال بیت کوین بالای ۲۲۰۰۰ دلار

در اینجا چهار سناریوی محتمل برای انقضای گزینه در روز جمعه آورده شده است: عدم تعادل به نفع هر دو طرف نشان دهنده سود نظری است. به عبارت دیگر، مقدار فعال قراردادهای تماس (خرید) و فروش (فروش) بسته به قیمت منقضی تغییر می کند.

  • ۱۹۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار: ۵۰۰ تماس و ۵۱۰۰ قرار. نتیجه خالص ۹۰ میلیون دلار به نفع قرارها (خرس) است.
  • ۲۰۰۰۰ تا ۲۱۰۰۰ دلار: ۳۳۰۰ تماس در مقابل ۱۵۰۰ تماس. نتیجه نهایی به نفع سهام های فراخوانی (بالایی) ۴۰ میلیون دلاری است.
  • ۲۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ دلار: ۷۵۰۰ تماس و ۲۰۰ قرار. نتیجه خالص ۱۵۵ میلیون دلار به نفع گاوها است.
  • ۲۲۰۰۰ تا ۲۳۰۰۰ دلار: ۱۲۲۰۰ تماس در مقابل ۰ قرار. گاوهای نر کاملاً مسلط هستند و ۲۷۰ میلیون دلار سود می برند.

این تخمین تقریبی گزینه‌های خرید مورد استفاده در شرط‌بندی‌های صعودی را در نظر می‌گیرد و گزینه‌های فروش را فقط در معاملات خنثی تا نزولی استفاده می‌کند. با این حال، این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد.

خرس ها برای برنده شدن به ۲۰۰۰۰ دلار یا کمتر نیاز دارند

کاهش ناچیز ۳ درصدی قیمت از سطح ۲۰۵۰۰ دلار فعلی برای تضمین سود ۹۰ میلیون دلاری برای خرس‌های بیت‌کوین زمانی که گزینه‌ها در ۴ نوامبر منقضی می‌شوند، کافی است. با این حال، با انحلال ۷۸۰ میلیون دلاری قراردادهای آتی این معامله گران بین ۲۴ تا ۲۸ اکتبر، ممکن است حاشیه کمتری برای مهار فشار صعودی صعودی وجود داشته باشد.

در حال حاضر، خرس‌های بیت‌کوین باید با بادهای منفی کوتاه‌مدت ناشی از شرایط سخت‌تر اقتصاد کلان مواجه شوند تا بتوانند برنده شوند.

در نتیجه، داده‌های بازار گزینه‌ها اندکی به نفع گزینه‌های تماس (خرید) است، اما سود ۲۷۰ میلیون دلاری برای گاوهای BTC دور از انتظار به نظر می‌رسد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا