🚨 اخبار ارز دیجیتال

با حفظ خط روند ۲۰۰ هفته ای قیمت بیت کوین، شاخص بیت کوین شانس صعودی را بهبود می بخشد.

در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد که قیمت بیت کوین در نتیجه افزایش یابد، سیگنال های امیدوارکننده در زنجیره نشان می دهد که “اتفاقات خوبی” برای گاوهای بیت کوین در حال رخ دادن است.

بیت کوین (BTC) همچنان از حمایت قابل توجهی برخوردار است و تجزیه و تحلیل جدید می گوید که “شانس صعودی بهبود می یابد.”

در یک X (توئیتر سابق) نخ کالب فرانزن، تحلیلگر ارشد Cubic Analytics در ۱۷ اکتبر توجه را به دو میانگین متحرک جلب کرد که میدان نبرد قیمت بیت کوین را تشکیل می دهند.

تجزیه و تحلیل: ادامه حمایت بیت کوین یک “نشانه بزرگ” است

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که بیت کوین بین میانگین متحرک ساده ۲۰۰ هفته ای (SMA) و میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ هفته ای (EMA) قرار گرفته است.

نمودار BTC/USD 1 هفته ای و ۲۰۰ هفته SMA، EMA. منبع: TradingView

از ۱۸ اکتبر، دو خط روند حمایت و مقاومت از اواسط آگوست به ترتیب ۲۸۲۷۷ و ۲۵۷۴۴ دلار تشکیل شده است.

برای فرانزن، این ویژگی مهمی است که باید در بازه زمانی هفتگی به آن توجه کرد و یکی از چندین ویژگی امیدوارکننده در نمودار BTC/USD را تشکیل می‌دهد.

در یکی از پست‌ها آمده است: «یکی از دلایلی که من با وجود تدافعی بودن با دلار بیت‌کوین صبور بودم، این بود که قیمت تلاش می‌کرد از ابر میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای به عنوان پشتیبانی استفاده کند.

وی همچنین افزود که موفقیت گاوها در برگزاری EMA 200 هفته ای یک “نشانه بزرگ” است.

فرانزن همچنین به قیمت واقعی دارنده کوتاه مدت (STHRP) اشاره کرد که مجموع قیمت‌های زنجیره‌ای است که سکه‌های متعلق به سرمایه‌گذاران جوان آخرین بار در آن جابجا شدند.

در حال حاضر حدود ۲۶۹۰۰ دلار، توجه زیادی به شاخص ۲۰۲۳ معطوف شده است، زیرا توانایی آن برای عمل به عنوان پشتیبان بازار است.

این موضوع در کنار داده‌های منبع تحلیل زنجیره‌ای ChainExused ادامه داد: «قیمت بالاتر از STHRP است، که یکی از ویژگی‌های کلیدی یک روند صعودی است و سابقه فعالیت به عنوان پشتیبانی پویا را دارد».

“این شانس صعودی ما را بهبود می بخشد.”

نمودار قیمت واقعی دارنده کوتاه مدت بیت کوین (STHRP) (نمایش). منبع: ChainExused

فرانزن به سرعت به این موضوع اشاره کرد که با وجود سیگنال‌ها، هیچ پیشنهادی مبنی بر اینکه تغییرات قیمت بیت‌کوین منجر به سودهایی به سبک بازار گاوی شود، وجود نداشت.

او توضیح داد: «به طور کلی، این شاخص‌ها نشان می‌دهند که پویایی‌های سازنده در حال رخ دادن است و شانس‌های صعودی در حال بهبود هستند.

“این به این معنی نیست که اعداد در حال افزایش هستند. آنها به این معنی هستند که اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است.”

چرخه قیمت بیت کوین شبیه دژاوو است

این یافته با سایر تحقیقات اخیر در مورد رفتار زنجیره ای بیت کوین مطابقت دارد.

مرتبط: مدل قیمت بیت کوین هدف ۱۳۰ هزار دلاری را پس از نصف شدن بیت کوین در سال ۲۰۲۴ پیشنهاد می کند.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، با وجود نوسانات ناگهانی که موقتاً شرایط بازار را مختل کرده است، BTC/USD همچنان در این هفته حدود ۶ درصد افزایش می یابد.

از آنجایی که پایه های شبکه به بالاترین حد خود می رسد، انتظارات در مورد اینکه چه اتفاقی برای روند قیمت بیت کوین خواهد افتاد در آستانه نصف شدن یارانه بلوک در آوریل ۲۰۲۴ افزایش می یابد.

در میان خوش‌بین‌های پرطرفدار، معامله‌گر محبوب رسانه‌های اجتماعی موستاش است که این هفته به مقایسه عملکرد بیت کوین در سال ۲۰۲۳ با عملکرد سال ۲۰۲۰ ادامه داد.

نمودار توضیحی آپلود شد به

“هنوز کتاب درسی است، درست است؟” بخشی از تفسیر همراه این سوال را مطرح کرد که آیا “حرکت بزرگ” به زودی اتفاق خواهد افتاد.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: mustache/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا