🚨 اخبار ارز دیجیتال

گاو بیت کوین مایکل سیلر سکوت خود را در مورد قیمت بیت کوین شکست

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یکی از بنیانگذاران MicroStrategy مایکل سیلربیت کوین، یک چهره قابل توجه در فضای ارزهای دیجیتال، اخیرا بینشی از مسیر قیمت بیت کوین در آینده ارائه کرده است. با بیت کوین اظهارات Saylor که از مرز ۱ تریلیون دلار فراتر رفت و به ارزش ۵۲۵۰۰ دلار رسید، علاقه و بحث زیادی را در صنعت برانگیخت.

بیانیه سایلر، بر اساس تحلیل واقعی به جای فرضیات حدس و گمان، هدف روشنی برای ارزش گذاری بیت کوین ارائه می دهد. او روشن کرد که “قیمت بیت کوین هنوز زیر ۰.۰۶ میلیون دلار است” و یک نقطه مرجع قطعی برای ناظران بازار فراهم می کند.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

اهمیت ادعای سیلر فراتر از ارزش عددی صرف است. این به دو دیدگاه متفاوت در مورد روند بیت کوین اشاره می کند. اول، هدف کوتاه مدت ۶۰۰۰۰ دلار برای بیت کوین را پیشنهاد می کند که نزدیک به بالاترین رقم تاریخی این ارز دیجیتال یعنی ۶۹۰۰۰ دلار است. دوم، به یک هدف بلندمدت گسترده تر اشاره می کند: هدف قیمتی نزدیک به ۱ میلیون دلار برای هر بیت کوین.

تحت مدیریت Saylor، MicroStrategy یک سبد بیت کوین قابل توجهی را جمع آوری کرده است که در حال حاضر شامل ۱۹۰۰۰۰ بیت کوین است. بیت کوین. با ۳.۵ میلیارد دلار سود محقق نشده، پذیرش استراتژیک بیت کوین توسط این شرکت، بر اعتماد بی‌وقفه سیلور به پتانسیل رشد پایدار آن تأکید می‌کند.

چه بیت کوین در کوتاه مدت به ۶۰۰۰۰ دلار برسد یا ارزش گذاری های بالاتر نزدیک به ۱ میلیون دلار را هدف قرار دهد، دیدگاه سایلر به عنوان یک چراغ راهنمایی برای کسانی است که به دنبال شفافیت در مورد وضعیت خود هستند. ارز رمزنگاری شده استراتژی های سرمایه گذاری

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا