اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) پس از فراتر از متا به الفبا بازنشانی می شود

فهرست

  • دوستداران سرمایه گذاری
  • شرکت های برتر بر اساس ارزش بازار

ردپای مالی بیت کوین به طور قابل توجهی گسترش یافته است و ارزش بازار آن اکنون از ارزش بازار متا (که قبلاً فیس بوک نامیده می شد) فراتر رفته است.

این یک لحظه کلیدی در سفر دارایی دیجیتال است و آن را دقیقاً پشت سر شش شرکت از مهم ترین شرکت های سهامی عام جهان، از جمله غول های فناوری و غول های انرژی قرار می دهد.

دوستداران سرمایه گذاری

افزایش بی‌سابقه ارزش بازار بیت‌کوین در زمانی اتفاق می‌افتد که سرمایه‌گذاری در سهام فناوری و ارزهای دیجیتال در حال افزایش بیشتر است.

بر اساس گزارش بانک آف آمریکا گلوبال ریسرچ، سرمایه گذاران بیشترین سرمایه را از آگوست گذشته به سهام فناوری تزریق کرده اند.

بر اساس گزارش BofA، چشم‌انداز سرمایه‌گذاری به‌ویژه به سمت فناوری و ارزهای رمزنگاری شده در حال تغییر است و جریان ورودی به سهام فناوری به ۴.۷ میلیارد دلار می‌رسد.

سهام شرکت‌هایی مانند اپل و انویدیا در مسیر ثبت رکورد ورودی سالانه هستند.

در همین حال، ارزش بازار کریپتو به تازگی از ۲.۵ تریلیون دلار فراتر رفته است.

شرکت های برتر بر اساس ارزش بازار

شرکت های پیشرو بر اساس ارزش بازار، صنایع مختلفی را در بر می گیرند. مایکروسافت با ارزش ۳.۰۸۵ تریلیون دلار به دلیل نرم‌افزار و خدمات ابری گسترده‌اش در جایگاه نخست قرار دارد.

اپل با ارزش بازار ۲.۷۱۱ تریلیون دلاری، به لطف لوازم الکترونیکی مصرفی محبوب خود، در رتبه بعدی قرار دارد.

انویدیا که به خاطر تراشه‌های گرافیکی‌اش شناخته می‌شود، ۲.۱۸۸ تریلیون دلار ارزش دارد. این شرکت به دلیل تقاضای بی سابقه برای هوش مصنوعی رشد فوق العاده ای را تجربه کرده است.

غول نفتی دولتی آرامکو عربستان با ارزش بازار ۲.۰۲۳ تریلیون دلار از بخش فناوری متمایز است.

آمازون با تجارت الکترونیک گسترده و عملیات محاسبات ابری، ارزشی معادل ۱.۸۵۲ تریلیون دلار دارد. آلفابت، شرکت مادر گوگل، دارای ارزش بازار ۱.۶۶۲ تریلیون دلار است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا