🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های بیت کوین (BTC) با وجود نوسان قیمت، دارایی های خود را افزایش می دهند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ های بیت کوین (BTC) نوسانات اخیر بازار را به چالش کشیده اند افزوده شده است علی مارتینز، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، دارایی آنها را گزارش داد. در حالی که بسیاری در دنیای کریپتو به دلیل اصلاح قیمت اخیر که منجر به سقوط بیت کوین به زیر ۴۰۰۰۰ دلار شد، متزلزل شدند، داده ها نشان می دهد که این بازیگران اصلی به طور فعال بیت کوین بیشتری را جمع آوری می کنند.

مارتینز یافته های قابل توجه را به X (توئیتر سابق) منتقل کرد و پیشنهاد کرد که نهنگ های بیت کوین به طور فعال در حال افزایش دارایی های بیت کوین خود در طول اصلاح اخیر قیمت هستند. وی خاطرنشان کرد که تقریباً ۶۷ نهاد جدید در حال حاضر دارای ۱۰۰۰ بیت کوین یا بیشتر هستند که نشان دهنده افزایش ۴.۵۰ درصدی دارایی آنها در دو هفته است.

اعتماد سرمایه گذار به بیت کوین

اصلاح بازار هفته گذشته باعث ایجاد موج هایی در دنیای ارزهای دیجیتال شد که منجر به کاهش موقت ارزش بیت کوین شد. اما ارز دیجیتال پیشرو نشان داد: ماندگاری، در این هفته دوباره رشد کرد و قیمت فعلی را در ۴۳,۳۶۷ دلار نگه داشت. این نشان دهنده افزایش دلگرم کننده ۲.۹۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است و نشان دهنده بهبود پس از آخرین بحران است.

شایان ذکر است که حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته با ۵۱.۶۵ درصد افزایش به ۲۲.۷۸ میلیارد دلار رسیده است. این افزایش فعالیت های معاملاتی حاکی از آن است که با وجود نوسانات اخیر قیمت، علاقه و اعتماد به بازار دوباره افزایش یافته است. بر اساس داده های پلتفرم تحلیل بلاک چین IntoTheBlock، ۸۰ درصد از دارندگان بیت کوین در حال حاضر یک موقعیت سودآور در سطح قیمت فعلی

این آمار نشان می‌دهد که اکثر سرمایه‌گذاران از آشفتگی اخیر بازار عبور کرده‌اند و اکنون بازدهی مثبتی دارند. سناریوی سرمایه گذاری. علاوه بر این، انعطاف‌پذیری نشان‌داده‌شده توسط نهنگ‌های بیت‌کوین برای انباشت بیشتر بیت‌کوین در یک دوره عدم اطمینان، نشان‌دهنده تفاوت قابل‌توجهی در احساسات بین سرمایه‌گذاران نهادی و خرده‌فروشی است.

در حالی که معامله‌گران خرده‌فروشی با نگرانی نسبت به اصلاحات اخیر بازار واکنش نشان داده‌اند، به نظر می‌رسد بازیگران نهادی این لحظه را فرصتی مناسب برای افزایش قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال پیشرو می‌دانند. از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال به ماهیت پویا و غیرقابل پیش بینی خود معروف است، باید دید که آیا این روند انباشتگی در بین نهنگ های بیت کوین در هفته های آینده ادامه خواهد داشت یا خیر.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا