🚨 اخبار ارز دیجیتال

کیف پول‌های نهنگ بیت‌کوین (BTC) روندهای جالب اما متضادی را نشان می‌دهند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیت کوین (BTC) در حال افزایش مداوم است زیرا سازندگان بازار برای حفظ قیمت بالای ۴۳۰۰۰ دلار تلاش می کنند. در زمان نگارش این مقاله، این ارز دیجیتال با ۰.۱۴ درصد کاهش در ۲۴ ساعت، ۴۳۰۶۰.۶۵ دلار تغییر می‌کند. رشد نابرابر قیمت بیت کوین قیمت را از ۴۳۴۲۲.۴۹ دلار به پایین ترین سطح ۴۲۵۸۴.۳۴ دلار کاهش داد.

اقدام نهنگ بیت کوین

یک روند جالب در بیت کوین خالدار اقدامی که توسط پلتفرم آنالیز کریپتو Santiment انجام می‌شود، اقدام نهنگ‌های BTC است. از آنجایی که قیمت سکه در این هفته بین ۴۱۰۰۰ تا ۴۴۰۰۰ دلار بود، Santiment روند معاملاتی عمده نهنگ را مشاهده کرد.

این شرکت تحلیلی گفت که در ۱ فوریه، نهنگ‌های حاوی ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ BTC به ۱۹۵۸ رسید. این عدد بالاترین رقم در شبکه از نوامبر ۲۰۲۲ است. در مقابل، تعداد نهنگ هایی که ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ بیت کوین در کیف پول خود دارند نیز در حال افزایش است. از اول فوریه به ۱۳۷۳۵ رسید. این رقم پایین ترین سطح از نوامبر ۲۰۲۲ است.

بر اساس داده‌های Santiment، نهنگ‌های رده ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تا ۴۷ کیف پول در ۶ روز افزایش یافت، در حالی که نهنگ‌های کوچک‌تر ۱۵۷ آدرس کمتر در مدت مشابه ثبت کردند.

این داده های متفاوت نهنگ بیت کوین، پویایی های مختلف موجود در بازار در آن زمان را برجسته می کند. در حالی که تعداد نهنگ های بزرگ در حال افزایش است، به نظر می رسد نهنگ های کوچکتر سهام خود را پس می گیرند و به طور بالقوه به دنبال سرمایه گذاری های جایگزین هستند.

احساسات ETF بیت کوین

چراغ سبز محصولات ETF بیت کوین نقطه ای توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در ژانویه، پویایی انباشت را تغییر داد که از افزایش تعداد نهنگ های بزرگ بیت کوین حمایت می کرد.

از آنجایی که سرمایه گذاران جریان اصلی مشترک یکی از پیشنهادات صادرکنندگان ETF می شوند، برخی از درآمدها صرف خرید بیت کوین بیشتر می شود و در نتیجه تعداد کل نهنگ ها افزایش می یابد. با توجه به اینکه محصولات تازه شروع شده اند، نهنگ های بیشتری ممکن است در آینده نزدیک ظاهر شوند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا