🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) از اولین موفقیت بزرگ بالای ۴۱۰۰۰ دلار استقبال کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکوسیستم ارزهای دیجیتال پس از افت شدید هفته گذشته، با افزایش ارزش کل بازار کریپتو به ۱.۶۱ تریلیون دلار پس از جهش ۳.۶۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، دوباره بهبود یافته است. همانطور که انتظار می رفت، بیت کوین (BTC) پس از افزایش ۳.۹۷ درصدی به ۴۱۶۸۸.۲۷ دلار و تجربه اولین شکست بزرگ خود از زمان شکستن نقطه مقاومت ۴۱۰۰۰ دلاری، در حال حرکت است.

قیمت بیت کوین دوره نسبتا طولانی نزولی را تجربه کرده است و به دلیل روند نزولی از ۱۲ ژانویه، محدودیت قیمت ۴۳۰۰۰ دلار را مجددا آزمایش نکرده است. این فروش همزمان با تصویب محصولات صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) است.

راه‌اندازی این محصول چرخشی غیرمنتظره پیدا کرد زیرا سرمایه‌گذاران وجوهی را از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به سایر ناشران می‌کشیدند زیرا کارمزدهای آنها بسیار تقلبی بود. حرکت وجوه به عنوان یک رویداد عمده انحلال حساب شد که بازارها را تکان داد و سرمایه گذاران را وادار کرد تا دارایی های بیت کوین خود را کنار بگذارند.

از زمان نگارش این مقاله، سرعت نسبتاً کندتر خروج وجه از GBTC وجود داشته است که به بیت کوین کمک کرده است تا کنترل خود را در منطقه پشتیبانی ۴۱۰۰۰ دلاری حفظ کند.

بیت کوین چقدر می تواند افزایش یابد؟

بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۴۱۶۸۸.۲۷ دلار معامله می شود که پتانسیل رشد بیشتر آن به عوامل مختلفی بستگی دارد که توسط ملاحظات اساسی و فنی محدود شده است. در صحنه فنی، نمودار روزانه BTC/USDT شاخص قدرت نسبی ۴۷.۷۱ را نشان می دهد که نشان می دهد سکه از خرید فاصله زیادی دارد و در یک روند صعودی قرار دارد.

نمودار ۱ روزه BTC/USD از طریق TradingView

مکمل RSI باندهای بولینگر هستند، زیرا چشم انداز فعلی بیت کوین روند معکوس به سمت صعودی را نشان می دهد. این انگیزه برای رشد بیشتر می تواند پس از تثبیت کامل ETF های بیت کوین، با خروج سرمایه های کمتر، تقویت شود.

در درازمدت، هیجان در مورد رویداد آینده نصف کردن بیت کوین احتمالاً احساساتی را شکل خواهد داد که می تواند به BTC کمک کند تا پیشرفت بزرگی داشته باشد. طبق پیش‌بینی‌ها، مکس کایزر هدف فوری ۵۰۰۰۰ دلار را در کوتاه‌مدت برای این ارز دیجیتال می‌بیند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا