🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) با سقوط این متریک نزولی به ۷۰۰۰۰ دلار خواهد رسید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک شاخص نزولی بی سر و صدا برای بیت کوین، تعداد کیف پول های غیر صفر BTC است. این نشان می دهد که سرمایه گذاران کوچکتر می توانند از موقعیت خود خارج شوند. این حرکتی است که اغلب به عنوان تسلیم تلقی می شود.

این ترکیبی از تعهد مداوم سرمایه گذاران بزرگ و کاهش تعداد کیف پول های کوچکتر می تواند تصویری صعودی را برای آینده بیت کوین ترسیم کند. منطق ساده است: هنگامی که نهنگ ها دارایی های خود را حفظ یا افزایش می دهند، این نشان دهنده اعتقاد به ارزش دارایی و انتظار افزایش قیمت در آینده است. در مقابل، خروج معامله‌گران کوچک‌تر اغلب به پاکسازی بازار از مازاد سفته‌بازی کمک می‌کند و راه را برای یک محیط بازار باثبات‌تر و بالغ‌تر هموار می‌کند.

نمودار BTCUSDT
نمودار BTC/USDT از TradingView

با چرخش به نمودار BTC/USDT ارائه شده توسط TradingView، شاخص های فنی افق خوشی را برای ارز دیجیتال پیشرو نشان می دهد. بیت کوین در حال ایجاد یک سری از اوج و پایین ترین سطح است که نشانه کلاسیک یک روند صعودی قوی است.

میانگین های متحرک در شکل صعودی آبشاری می کنند و هرکدام به عنوان پشتیبان بالقوه در طول عقب نشینی عمل می کنند. قیمت در حال حاضر به خوبی بالاتر از این سطوح قرار دارد که نشان دهنده ادامه علاقه به خرید است.

مهمترین مقاومت برای تماشا، سطح ۷۰۰۰۰ دلار است، یک مانع روانی که در صورت شکستن آن می تواند موج جدیدی از خوش بینی را ایجاد کند. برعکس، پشتیبانی را می توان در نزدیکی منطقه ۵۷۰۰۰ دلاری که توسط میانگین متحرک ۵۰ روزه پشتیبانی می شود، یافت. عقب نشینی اخیر و بهبودی متعاقب آن نشانه یک روند صعودی سرسخت است. الگوهای حجمی به جای توزیع به انباشت اشاره می کنند.

با این حال، بازار بدون خطرات بالقوه نیست. احیای مجدد روند نزولی ناشی از عوامل اقتصاد کلان خارجی یا نگرانی های نظارتی می تواند رشد بیت کوین را کند کند. علاوه بر این، در حالی که ادغام دارایی‌ها در میان سرمایه‌گذاران بزرگ‌تر معمولاً سناریوی صعودی را پیش‌بینی می‌کند، همچنین قدرت بازار را متمرکز می‌کند که می‌تواند منجر به افزایش نوسانات در صورت فروش‌های بزرگ شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا