🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر برتر می گوید بیت کوین (BTC) پس از افزایش هفتگی به ۵۰ هزار دلار خواهد رسید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیت کوین (BTC) جمع آوری کرد اخیراً با نزدیک شدن به سطح ۵۰۰۰۰ دلار به دلیل روند صعودی هفتگی، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. میشائل ون د پوپ، تحلیلگر ارشد ارزهای دیجیتال، در X (توئیتر سابق) به عملکرد چشمگیر بیت کوین اشاره کرد و به شکست اخیر از مرز ۴۸۰۰۰ دلار اشاره کرد.

این تحلیلگر معروف خاطرنشان کرد که قیمت بیت کوین با مقاومت روبرو است که با شمع عظیم هفتگی که بیت کوین را به بالای ۴۸۰۰۰ دلار رساند برجسته شد. او بر سطح مقاومت بحرانی پیش روی بیت کوین تاکید کرد و اظهار داشت که می خواهد ببیند قیمت در حدود ۵۰۰۰۰ دلار در ۱-۲ هفته آینده چه خواهد کرد.

انتظارات در مورد حرکت قیمت بیت کوین با رویداد نصف شدن بیت کوین که برای ماه آوریل برنامه ریزی شده است، تشدید می شود. از نظر تاریخی، رویدادهای نصف کردن قبلا رخ داده است، پاداش استخراج بلاک جدید را به نصف کاهش می دهد، بنابراین عرضه سکه های جدید را محدود می کند. معراج اجرا می شود ارزش بیت کوین ون دی پوپ هدف خود را ۵۰۰۰۰ دلار برای بیت کوین قرار داد و پیش بینی خود را به تاثیر رویداد نصف شدن نسبت داد.

حرکات قیمت بیت کوین

از آخرین به روز رسانیقیمت بیت کوین با ۰.۳۶ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۸۰۱۱ دلار است. با این حال، هفته با افزایش ۱۱.۱۹ درصدی ارزش، تصویر مثبت تری را ترسیم می کند. حجم تراکنش های بیت کوین نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۷.۰۸ درصد افزایش یافت و در مجموع ۲۰,۳۴۷,۴۵۷,۱۳۳ دلار در معاملات در گردش بود.

همچنین آخرین آمار CoinGlass نشان می دهد که بیت کوین اره روز گذشته، انحلال ۳۱.۴۸ میلیون دلار انجام شد. این رقم شامل انحلال طولانی مدت ۱۸.۵۹ میلیون دلار و انحلال کوتاه مدت ۱۲.۹۰ میلیون دلار است. این نشان می‌دهد که معامله‌گران بیت‌کوین در حین بررسی شرایط فعلی بازار واکنش متفاوتی دارند.

جامعه ارزهای دیجیتال از نزدیک بیت کوین را زیر نظر دارد بازده با نزدیک شدن به آستانه مهم ۵۰۰۰۰ دلاری. با وجود رویداد نصف شدن در افق، بسیاری از مردم نسبت به پتانسیل سود بیشتر خوشبین هستند. با این حال، مانند هر سرمایه‌گذاری، ریسک‌ها به‌ویژه در بازار بی‌ثبات کریپتو باقی می‌ماند و به سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود تحقیقات کاملی انجام دهند و قبل از تصمیم‌گیری میزان تحمل ریسک خود را در نظر بگیرند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا