🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر برتر پیش بینی کرد بیت کوین (BTC) در ۲۱ روز به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در عصری که ارزهای دیجیتال همچنان انتظارات را زیر پا می گذارند، بیت کوین (BTC) تنظیم صحنه ای که شاید برجسته ترین دستاورد او باشد. کریپتو اوور، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، بازار را با آخرین پیش‌بینی‌های خود درباره قیمت بیت‌کوین تحریک کرده است و نشان می‌دهد که بیت کوین در مسیر عبور از مرز ۱۰۰۰۰۰ دلار در ۲۱ روز آینده است.

کریپتو روور که به دلیل تحلیل دقیق و پیش‌بینی‌های بازار شهرت دارد، به اشتراک گذاشت که آگاهان می‌دانند که وقتی بیت‌کوین از بالاترین حد خود (ATH) فراتر می‌رود، معمولاً در محدوده ۱۰۲،۱۳۴ دلار به پسوند فیبوناچی ۱۶۱۸ می‌رسد. ۲۱ روزه. آنها پیشنهاد کردند که علاقه مندان استراحت کنند و شاهد افزایش تا ۱۰۰ هزار دلار باشند.

این پیش‌بینی جسورانه پس از فراتر رفتن بیت‌کوین از بالاترین سطح تاریخ انجام می‌شود و موج‌هایی از هیجان را در سراسر جامعه ارزهای دیجیتال ارسال می‌کند. اوایل امروز، رالی چشمگیر بیت کوین شاهد این بود شکستن سطح ۷۱,۰۰۰ دلار نه تنها معیارهای ۶۹,۰۰۰ و ۷۰,۰۰۰ دلاری را از بین برد، بلکه استاندارد جدیدی برای پتانسیل این ارز دیجیتال ایجاد کرد.

عملکرد بازار بیت کوین

عملکرد فعلی بازار از چشم انداز خوش بینانه تحلیلگر حمایت می کند. بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۷۱۶۱۹ دلار معامله می شود. منعکس کننده در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۰۸ درصد افزایش یافت. ماه گذشته با افزایش ۴۸.۴۵ درصدی ارزش، به ویژه برای ارز دیجیتال پیشرو سودآور بوده است. با نگاهی به سال گذشته، بیت کوین ۲۵۳.۲۴ درصد افزایش یافته است که نشان دهنده علاقه و اعتماد سرمایه گذاران قابل توجهی است که به دست آورده است.

افزایش قیمت بیت کوین با افزایش چشمگیر فعالیت بازار همراه است. حجم معاملات ۲۴ ساعته با ۸۳.۳۹ درصد افزایش به ۴۸.۴۵ میلیارد دلار رسید. این افزایش نشان‌دهنده افزایش علاقه سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی است که نشان‌دهنده پذیرش و شناخت گسترده‌تر بیت‌کوین به عنوان یک گزینه سرمایه‌گذاری معتبر است.

با شروع شمارش معکوس برای رسیدن به سطح ۱۰۰۰۰۰ دلار، هم سرمایه گذاران و هم علاقه مندان از نزدیک در حال مشاهده هستند. اگر Crypto Rover حدس بزن اگر درست باشد، ۲۱ روز آینده می تواند در تثبیت میراث بیت کوین به عنوان یک پیشگام در دنیای مالی دیجیتال بسیار مهم باشد. با پویایی بازار مثبت‌تر از همیشه، سفر به ۱۰۰۰۰۰ دلار می‌تواند نزدیک باشد و راه را برای عصر جدیدی در سرمایه‌گذاری کریپتو هموار کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا