🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) به ۱۰۰۰۰۰ دلار؟ الهام ساتوشی پیش بینی خیره کننده ای می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • کاتالیزور افزایش قیمت بیت کوین؟
  • امیدهای بزرگ

مدیر عامل Blockstream آدام بازگشت اشاره شده بیت کوین که توسط ساتوشی ناکاموتو در وایت پیپر اصلی بیت کوین نوشته شده بود، با انتشار تصویری از آینه بغل خودرو با برچسبی که روی آن «۱۰۰ هزار دلار بیت کوین» نوشته شده بود، هیجان دوباره ای را برانگیخت. این تصویر با یک توضیح خوش بینانه همراه است: “پرتو لیزر تا روز نصف شدن #بیت کوین.”

این استعاره بصری جسورانه نشان می‌دهد که رقم نقطه عطف بیت‌کوین ممکن است نزدیک‌تر از آنچه به نظر می‌رسد، بازتاب هشدار گسترده در آینه‌های خودرو باشد.

این پست به افزایش مورد انتظار قیمت بیت کوین اشاره دارد که مطابق با انتظارات بالای جامعه برای رویداد هاوینگ بعدی است.

کاتالیزور افزایش قیمت بیت کوین؟

با نزدیک شدن جامعه بیت کوین به هاوینگ سال ۲۰۲۴، بسیاری بر این باورند که این رویداد می تواند قیمت بیت کوین را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

هاوینگ که قرار است در ۲۲ آوریل انجام شود، پاداش استخراج بلاک های جدید را به نصف کاهش می دهد و در واقع نرخ ایجاد بیت کوین های جدید را کاهش می دهد.

این مکانیسم کاهش تورم از لحاظ تاریخی یک سیگنال صعودی برای بیت کوین بوده است، زیرا عرضه را محدود می کند و در صورت قوی ماندن تقاضا می تواند منجر به افزایش قیمت شود.

امیدهای بزرگ

آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBridge Capital، با پیش‌بینی جسورانه خود مبنی بر اینکه قیمت بیت‌کوین پس از نصف شدن می‌تواند به حداقل ۱۷۰۰۰۰ دلار برسد، خبرساز شد.

پیش‌بینی‌های او با داده‌های تاریخی از چرخه‌های نصف‌سازی قبلی و ادعای مطمئن مبنی بر اینکه قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند ۱۸ ماه پس از نصف شدن چهار برابر شود، پشتیبانی می‌شود. اسکاراموچی در دیدگاه خوش بینانه خود تنها نیست. مایک نووگراتز، رئیس گلکسی دیجیتال نیز سناریوی مثبتی را برای بیت کوین پیش بینی کرد و اعلام کرد که هاوینگ آینده لحظه بسیار مهمی است. او خاطرنشان کرد که کاهش نرخ تورم احتمالاً به روایت صعودی بیت کوین می افزاید و به طور بالقوه قیمت آن را بالاتر از بالاترین رکوردهای قبلی خواهد برد.

هر دو سرمایه گذار آینده روشنی را برای بیت کوین می بینند. اسکاراموچی حتی یک هدف بلندمدت را پیشنهاد می کند که بیت کوین به نصف ارزش بازار طلا برسد. این به قیمت تقریباً ۴۰۰۰۰۰ دلار برای هر سکه ترجمه می شود.

پیش‌بینی‌های رهبران صنعت مانند اسکاراموچی و نووگراتز نگاهی به جنبه خوش‌بینانه تحلیل ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند. با این حال، ماهیت بی ثبات دارایی های دیجیتال نیاز به یک رویکرد محتاطانه دارد. بازار بسیار سوداگرانه برای ارزهای دیجیتال به این معنی است که در حالی که پتانسیل بازدهی بالا وجود دارد، خطر ضررهای قابل توجه نیز وجود دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا